کدخبر: ۱۷۵۹۲۴ لینک کوتاه

محکوم کنندگان عملیات ضد صهیونیستی موضع خود را مشخص کنند

حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای به وقایع مسجد الاقصی واکنش نشان داد و عملیات شهادت طلبانه فلسطینی ها علیه صهیونیستها را نشانه ریشه دوانیدن روحیه مقاومت در میان فلسطینی ها دانست.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المنار، حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای ضمن تمجید از عملیات شهادت طلبانه سه جوان فلسطینی ضد صهیونیستها در بیت المقدس که به کشته شدن تعدادی از نظامیان صهیونیست منجر شد را مورد تمجید قرار داد و اعلام کرد: این عملیات در نتیجه ریشه دوانیدن روحیه مقاومت در میان فلسطینی در کل سرزمین فلسطین است.

در بیانیه حزب الله آمده است: این عملیات گواه اهمیت جایگاه مسجد الاقصی نزدیک فلسطینی هاست جایی که از آنجا جنگ ضد اشغالگران انجام می شود و در آن مبارزان جان گرانبهای خود را به خاطر آزادسازی سرزمین و در حمایت از آبرو و بازپس گیری کرامت و استقلال فدا می کنند.

حزب الله بیان کرد: آنچه محمد و محمد و محمد؛ خانواده الجبارین انجام داد اقدامی قهرمانانه تمام عیار است و مشعلی است که همه صاحبان روحیه ضد سازش و ضد اشغال به آن تمسک می جویند. این درسی است که همه آزادگان امت اسلامی برای مقابله با مستکبران و اشغالگران و ظالمان باید بیاموزند.

در این بیانیه آمده است: حزب الله لبنان  این اقدامات ویژه علیه اشغالگران و رویارویی با اشغالگران را مایه مباهات می داند و همه اقدمات سرکوبگرانه دشمن ضد مسجد الاقصی و فلسطینی ها را که روز به روز بر دامنه آن افزوده می شود را محکوم می کند. ما به شدت از برخی نداهای محکومیت سیاسی و رسانه ای در قبال این اقدام قهرمانانه ابراز شگفتی می کنیم و از صاحبان این نداها می خواهیم که موضع خود را در قبال جنگ دائم با اشغالگران و اربابان آنها و دنباله روهای آنها بیان کنند.