کدخبر: ۱۷۶۲۷۶ لینک کوتاه

رفتن سردار آزمون به لاتزیو نیز منتفی شد !

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران که در چند سال اخیر پیشنهاد های خوب و چشمگیری از باشگاه های مختلف اروپایی داشته همه آنها را رد کرده و ترجیح داده در روسیه بماند تا شایعه هایی که در مورد قرارداد عجیب بلند مدت وی با قربان بردیف (مربی روسی سردار) وجود دارد کم کم رنگ واقعیت به خود بگیرد چرا که باشگاه ایتالیایی خواهان او هم با افزایش چشمگیر رقم انتقال این مهاجم نتوانست این بازیکن را برای جدایی از تیم های روسی متقاعد کند.

سایت خبری باشگاه لاتزیو ایتالیا خبر داد که این باشگاه موقتا قید جذب مهاجم ایرانی را زده زیرا روبین کازان خواستار حضور حداقل یک سال او در تیم است.

به گزارش خبرگزاری فارس، در حالیکه در چند روز گذشته رسانه‌های ایتالیا از پافشاری لاتزیو برای خرید سردار آزمون، مهاجم ایرانی روبین کازان خبر می‌دادند، سایت خبری باشگاه لاتزیو اعلام کرد که باشگاه روبین کازان قصد فروش سردار را تا یک سال آینده ندارد.

سایت خبری باشگاه لاتزیو خبر داد: مذاکرات نهایی میان لاتزیو با سردار آزمون انجام شد و در نهایت قرار شد که آزمون فصل پیش رو برای روبین کازان بازی کند.

آزمون قرار بود جانشین کیتا بالده، مهاجم سنگالی لاتزیو شود ولی بنا به گزارش ها باشگاه روبین کازان سرنوشت سردار را مشخص کرد و عنوان نمود که بازار نقل و انتقالات را بسته است. باشگاه روسی حداقل قصد ندارد تا یک سال آینده آزمون را بفروشد. روبین کازان منتظر پیشنهادهای دیگر در فصل پیش رو است تا بررسی کند. لاتزیو حاضر است 15 میلیون یورو برای این مهاجم ایرانی بپردازد.