کدخبر: ۱۷۸۲۵۶ لینک کوتاه

وفاداری فوتبال آلمان به فناوری

فدراسیون فوتبال آلمان و غول نرم‌افزاری SAP قرارداد همکاری‌شان را تمدید کردند. استفاده از فناوری‌های و راه حل‌های نرم‌افزاری و توسعه آنها در راس این همکاری دوجانبه قرار دارد.

 قرارداد شراکت اس‌آپ و فدراسیون فوتبال آلمان که آخر امسال به پایان می‌رسید، به مدت سه سال دیگر تا سال ۲۰۲۰ تمدید شد. بر اساس این قرارداد لوگوی کمپانی اس‌آپ به عنوان یکی از اسپانسرهای فدراسیون فوتبال آلمان در بازی‌های رسمی تیم ملی آلمان و همچنین در زمین تمرین و فضاهای دیگری که در نظر گرفته شده، نمایش داده خواهد شد.

 اما در مرکز این قرارداد همکاری، فراتر از حقوق تبلیغاتی ویژه برای اس‌آپ، همکاری‌های فنی و گسترش فناوری‎ها قرار دارد. شرکت اس‌آپ که بزرگ‌ترین تولیدکننده راه حل‌ها و نرم‌افزارهای برنامه‌ریزی منابع سازمانی (ERP) در جهان است، برای فدراسیون فوتبال یک سیستم نزم‌افزاری مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) طراحی و راه‌اندازی کرده است. علاوه بر آن مربیان تیم ملی آلمان نیز از راه حل‌های دیگر این شرکت برای مدیریت و برنامه‌ریزی جلسات تمرینی استفاده می‌کنند.

 شرکت اس‌آپ از سال ۲۰۱۳ به عنوان شریک آی‌تی فدراسیون فوتبال آلمان جایگزین کمپانی ژاپنی سونی شد. در سلسله‌مراتب اسپانسرینگ فدراسیون فوتبال آلمان، شریک آی‌تی در سطح دوم اسپانسرینگ قرار دارد. دیگر شرکای تجاری فدراسیون فوتبال آلمان در این سطح شرکت آبجوسازی بیت بورگر، کوکا کولا، کومرتس بانک، اداره پست آلمان و دویچه تلکوم هستند.