کدخبر: ۱۸۰۱۵۳ لینک کوتاه

دروازه بان دوم سرخ پوشان پاسخ می دهد

درپرسپولیس مافیا وجود دارد؟

موضوع مربوط به باندبازی بازیکنان پرسپولیس و عدم پاس به گادوین منشا بحثی است که این روزها حول این باشگاه داغ است. دروازه بان کروات سرخپوشان که رابطه صمیمانه‌ای با مهاجم نیجریه‌ای این تیم دارد، در این خصوص پاسخ می‌دهد و مدعی است بهترین رفتار در پرسپولیس با او صورت گرفته و عاملی بوده تا با رد پیشنهاداتش بار دیگر تمایل به تمدید قراردادش داشته باشد.

بوژیدار رادوشوویچ در خصوص وضعیت پرسپولیس و شانس قهرمانی دوباره تیم به خبرنگار ایلنا گفت: من فکر می‌کنم ما شایسته عنوان قهرمانی هستیم زیرا ما بهترین تیم لیگ ایران در حال حاضر می باشیم. باشگاه جو بسیار خوبی دارد و وضعیت تمام بازیکنان به یک صورت است و همه به دنبال موفقیت دوباره هستیم و مطمئنا با حمایت هواداران می‌توانیم بار دیگر قهرمان شویم.

دروازه‌بان کروات سرخپوشان در این فصل همسرش را نیز به ایران آورده تا روحیه بالایی برای فصل پیش رو داشته باشد. او در خصوص احساس رضایتش از حضور در ایران اینطور می‌گوید: من از زندگی در ایران لذت می‌برم. البته همسرم بهترین هوادار و انگیزه من است. همیشه برای بهتر شدن مرا تشویق می‌کند. البته این را هم باید بگویم که ما به زودی بچه دار خواهیم شد تا زندگی‌مان شیرین‌تر از سابق شود.

دروازه‌بان کروات پرسپولیس در پاسخ به سوال اینکه آیا تاکنون با باندبازی در باشگاه مواجه شده است گفت: من تا به حال چنین چیزی نشنیده‌ام و ندیده‌ام. همیشه هواداران، کادرفنی، بازیکنان و باشگاه پشت من بوده‌اند و به نظرم عوامل باشگاه کار خود را به خوبی انجام می‌دهند.

بوژیدار درباره وضعیت گادوین منشا و ابراز نارضایتی او از عدم دریافت پاس از هم تیمی‌هایش گفت: من باز هم می‌گویم روحیه کلی تیم موفقیت تیمی است. ما بیشتر بازی‌های خود را برنده شده‌ایم و تمام بازی‌ها را با یک قدرت بازی کرده‌ایم و هواداران ما بخاطر ما تمام بازی‌ها حضور داشته اند و بزرگترین حامی ما بوده‌اند. من فکر می‌کنم این اصلا حرفه‌ای نیست کسی به هم تیمی خود پاس ندهد و من مطمئن هستم در پرسپولیس چنین چیزی وجود ندارد و درباره منشا می‌توانم بگویم او یکی از بازیکنان با کیفیت تیم ماست که در حال اثبات شایستگی‌های خود است. گادوین نیاز دارد که چند بازی بیشتر انجام دهد تا به سبک بازی ما برسد و همانند فصل قبل بهتر و بهتر از آن نیز بشود.

دروازه‌بان کروات پرسپولیس در خصوص دیدار برابر الاهلی و شانس پرسپولیس در این بازی گفت: بازی بسیار سختی برای هر دو تیم است. الاهلی یکی از بهترین تیم‌های عربستان است و ما نیاز داریم که با تمرکز و توانی صد در صد بازی کنیم. ما برای بازی آماده شدیم. نه تنها برای این حریف که برای تمام رقبا کاملا آماده هستیم تا بهترین کیفیت خودمان را به نمایش بگذاریم.کیفیتی که ما را امیدوار به حضور در فینال آسیا هم خواهد کرد.

بوژیدار که با حضور بیرانوند کمترین فرصت برای خودنمایی را به دست آورده جو این تیم را برای ادامه همکاری با سرخپوشان کافی می‌داند و از رد پیشنهادات خود در این مدت می‌گوید: من به باشگاه گفته‌ام می‌خواهم در پرسپولیس بمانم و خودم را در این باشگاه می‌بینم. زندگی کردن در ایران با خانوده‌ام را خیلی دوست دارم و از بودن در این مکان لذت می‌برم و امیدوارم مدت زیادی بتوانم در اینجا بمانم. پیشنهاداتی داشتم اما کاملا از حضور در کنار پرسپولیس و هوادارانش راضی هستم و تلاش خواهم کرد بهترین روزها را کنار آن داشته باشم.