کدخبر: ۱۸۲۰۳۹ لینک کوتاه

توقع برانکو و منصوریان از کی‌روش

دو روز بعد از بازی تیم ملی ایران مقابل سوریه پرسپولیس در تبریز مقابل گسترش فولاد قرار خواهد گرفت و سه روز بعد از این بازی استقلال در سیرجان به مصاف گل‌گهر خواهد رفت. هر دو تیم ملی‌پوشانی در اردوی تیم ملی دارند و قطعا به دنبال این هستند که آنها را برای این دو بازی آماده و سرحال در اختیار داشته باشند اما آیا کی‌‎روش توجهی به این مساله خواهد کرد؟

از پرسپولیس، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، علیرضا بیرانوند، مهدی طارمی و وحید امیری در اردوی تیم ملی حضور دارند که در حالت طبیعی بیشتر آنها در ترکیب اصلی تیم کی‌روش قرار می‌گیرند. اگر مقابل سوریه هم این اتفاق بیفتد، برانکو ملی‌پوشانش را در بدترین شرایط از تیم ملی تحویل خواهد گرفت. ضمن این که تیم او بلافاصله بعد از بازی با گسترش راهی امارات خواهد شد تا بازی برگشت برابر الاهلی عربستان را برگزار کند.

استقلال هم در بدترین شرایط ممکن قرار گرفته است. منصوریان اگر نتواند استقلال را در برابر گل‌گهر پیروز کند کنار گذاشته خواهد شد و در این شرایط به بازیکنان اصلی‌اش نیاز مبرمی دارد. اما او علاوه بر مصدومانی مثل مجید حسینی، پژمان منتظری، امید ابراهیمی، میلاد زکی‌پور و سجاد شهباززاده، 3 بازیکن هم در اردوی تیم ملی دارد که ممکن است در بازی با سوریه به میدان بروند. این احتمال در خصوص روزبه چشمی و امید نورافکن بیشتر است و از بد حادثه منصوریان به این دو بازیکن نیاز بیشتری دارد چرا که سایر هم‌پستی‌های آنها در استقلال مصدومند!

حالا برانکو و منصوریان چشم‌شان به  کارلوس کی‌روش است تا او در بازی تیم ملی مقابل سوریه به ملی‌پوشان سرخابی استراحت بدهد. این بازی برای تیم ملی ایران تشریفاتی است اما کی‌روش هرگونه کوتاه آمدن و شل گرفتن در این بازی را رد و اعلام کرده که با توجه به رفتار زشت سوری‌ها در بازی رفت، با تمام قوا و با همه بازیکنانش مقابل این تیم قرارخواهد گرفت. این روحیه سرمربی تیم ملی باعث می‌شود برانکو و منصوریان امید چندانی به استراحت کردن بازیکنان‌شان در تیم ملی نداشته باشند و فقط دعا کنند تا آنها با کمترین مصدومیت و خستگی از اردوی تیم ملی به باشگاه خود برگردند.