کدخبر: ۱۸۵۳۹۱ لینک کوتاه

پیشنهاد جالب مجری مطرح تلویزیون به ترامپ

جیمی کیمل – مجری مطرح تلویزیون – بار دیگر لب به انتقاد از سیاست‌های رئیس‌جمهور آمریکا گشود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه اینترنتی هیل؛ جیمی کیمل – مجری مطرح تلویزیون -  که به انتقادات تند علیه دونالد ترامپ – رئیس جمهور آمریکا- معروف است، به اظهارات ترامپ مبنی بر این که برنامه باید «زمانی برابر» به جمهوری خواهان اختصاص دهد و صرفا درباره دموکرات ها نباشد، واکنش نشان داد.

او در پیامی توئیتری نوشت: به نکته خوبی اشاره کردید آقای رئیس جمهور! شما باید آن شغل خسته کننده را رها کنید. من اجازه اجرای برنامه خودم را به طور کامل، به شما می دهم.

دونالد ترامپ شنبه صبح در پیامی توئیتری از کمدین های برنامه «آخر شب» انتقاد کرد و آنها را متهم به ارائه برنامه های نامطلوب و تکراری کرد. وی پیشنهاد کرد باید به جمهوری خواهان «زمانی برابر» اختصاص دهند. او در این توئیت نوشت: «برنامه آخر شب با محتوای نامطلوب و تکراری و ضد ترامپ بیشتر به دموکرات ها می پردازد. بهتر است زمانی به ما اختصاص دهند. مردم بیشتر و بیشتر خواستار آن هستند که جمهوری خواهان  (و من) باید زمانی برابر در تلویزیون داشته باشند.»

ترامپ در حالی چنین توئیتی منتشر کرد که ساعاتی قبل برنامه تلویزیونی «فاکس و دوستان» کمدین های برنامه آخر شب، جیمی فالون و جیمی کیمل را متهم کردند که به جناح چپ (دموکرات ها) گرایش دارند.

طی ماه های اخیر جیمی کیمل به یکی از منتقدان اصلی سیاست های ترامپ تبدیل شده است. او یکی از چهره های شناخته شده در مخالفت با لغو و جایگزینی طرح بهداشت و درمان اوباما (اوباما کِر) بود. او همچنین در پاسخ به انتقادات ترامپ از شبکه ان بی سی اعلام کرد هیچ انسانی روی کره زمین نمی تواند بیش از دونالد ترامپ اخبار جعلی تولید کند.