کدخبر: ۱۹۰۵۳۹ لینک کوتاه

محدودیت های ترافیکی جاده‌ها در تعطیلات پیش رو اعلام شد

پلیس راهور نیروی انتظامی محدودیت های ترافیکی از ۲۳ تا ۲۹ آبان ماه در جاده های کشور را اعلام شد.

به گزارش مهر ، تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ظهر روز سه شنبه ۲۳ ابان ماه تا ساعت۰۶ روز دوشنبه ۲۹ ابان ماه از محورهای کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و محورتهران – سمنان – مشهد ، محورهای قوچان-مشهد، سبزوار-مشهد و تربت حیدریه – مشهد و بالعکس ممنوع است.

تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

در محور کندوان تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳:۰۰ تا۲۴:۰۰ روز چهارشنبه ۲۴ ابان ماه از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶:۰۰ تا ۲۴:۰ روز چهارشنبه ۲۴ ابان ماه از کرج به سمت مرزن آباد بصورت یکطرفه خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵:۰۰ تا۲۴:۰۰ روز جمعه ۲۶ ابان ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸:۰۰ تا۲۴:۰۰ روز جمعه ۲۶ ابان ماه از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت۱۲:۰۰ روز یکشنبه ۲۸ ابان ماه تا ساعت ۰۲:۰۰ بامداد روز دوشنبه۲۹ ابان ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵روز یکشنبه ۲۸ ابان ماه تا ساعت ۰۲:۰۰ بامداد روز دوشنبه ۲۹ ابان ماه از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.

در محور هراز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲:۰۰روز یکشنبه ۲۸ ابان ماه تا ۰۲:۰۰ بامداد روز دوشنبه ۲۹ ابان ماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت ۱۴:۰۰ روز یکشنبه ۲۸ ابان ماه تا ساعت ۰۲:۰۰ بامداد روز دوشنبه ۲۹ ابان ماه از آب اسک به سمت رودهن(محدوده مشاء) بصورت یکطرفه خواهد بود.

در محور کندوان تردد انواع تریلر ، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است.

در محور هراز نیز تردد همه تریلرها کماکان ممنوع است.

تردد تمام کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲:۰۰ تا۲۴:۰۰ روز چهارشنبه۲۴ ابان ماه و از ساعت ۰۸:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روزهای پنجشنبه و جمعه۲۵ و ۲۶ ابان ماه و همچنین از ساعت۰۸:۰۰ روز یکشنبه ۲۸ ابان ماه تا ساعت ۰۲:۰۰ بامداد روز دوشنبه ۲۹ ابان ماه از تهران به آمل و بالعکس ممنوع است.

در محور فیروزکوه تردد تمام تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲:۰۰ تا۲۴:۰۰روز جمعه ۲۶ ابان ماه و همچنین از ساعت ۰۸:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روزیکشنبه ۲۸ ابان ماه از تهران به قائم شهر و بالعکس، ممنوع است.

در - محور آستارا- اردبیل و بالعکس تردد انواع تریلر و کامیون به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت۰۸:۰۰ تا۲۰:۰۰ روز یکشنبه ۲۸ ابان ماه در محور فوق ممنوع است.

در محورهای قدیم قزوین – رشت و بالعکس نیز تردد انواع تریلر و کامیون به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت۰۸:۰۰ تا۲۰:۰۰ روز یکشنبه ۲۸ ابان ماه در محور فوق ممنوع است. 

محدودیت های محورهای استان خراسان رضوی به مناسبت ۲۸ صفر

الف - تردد تمام وسایل نقلیه شامل تریلر و کامیون و کامیونت بجز حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۰۸:۰۰ تاساعت ۲۲:۰۰ روزهای چهارشنبه ،پنجشنبه ،جمعه ،شنبه و یکشنبه ۲۴ تا ۲۸ ابان ماه در محورهای اصلی استان ممنوع است.

ب - ترددهمه وسایل نقلیه از محور قدیم مشهد- ملک آباد از ساعت ۰۶:۰۰ تا۱۸:۰۰ روزهای چهارشنبه ،پنجشنبه ،جمعه ،شنبه از ۲۴ تا ۲۷ ابان ماه و از ساعت ۰۶:۰۰ اتا ۱۲:۰۰روز یکشنبه۲۸ ابان ماه ممنوع است. (مخصوص زائرین پیاده)

ج - محور مشهد به ملک آباد از ساعت ۱۲:۰۰ روز یکشنبه ۲۸ ابان ماه برای تخلیه ترافیک خروجی مشهد در صورت انسداد مقطعی ،آزادراه شهید شوشتری بصورت یکطرفه به سمت ملک آباد است.