کدخبر: ۱۹۳۰۶۴ لینک کوتاه

گرانقیمت ترین لباس های عروس ملکه انگلیس + عکس

نمناک: پوشش عروس ملکه انگلستان همسر شاهزاده ویلیام همیشه مورد توجه خانم ها بوده است ، در این بخش گران قیمت ترین لباس کیت میدلتون را خواهید دید.

 کیت میدلتون یکی از محبوب ترین ، پرطرفدارترین و ثروتمندترین اشخاص حال حاضر جهان محسوب می شود و هر نوع لباسی که او می پوشد با بازتاب زیادی برخوردار است و از آنجایی که او با شاهزاده دیانا مرتبط است ، به نحوی fashion world را در دست دارد و تمام لباس هایی که می پوشد بی عیب و نقص هستند. طراحان لباس های او همیشه سعی دارند لباس هایی پر زرق و برق برای او آماده و فراهم کنند .

دوشس کمبریج که شاهزاده ای مردمی در کشورش قلمداد می شود ، به گفته برخی او لباس های بسیار گران قیمت را بصورت رایگان می پوشد ولی گاهی برای خرید انها پول پرداخت می کند، او همیشه بر این اصرار دارد که لوازم مورد نیازش را خودش بخرد .
در این بخش 3 لباس گران قیمت و پر زرق و برق کیت را به شما معرفی می کنیم . 

1- لباس کیت میدلتون در مراسم تاج گذاری ملکه (قیمت لباس :3570 دلار)

لباس کیت میدلتون

 لباس Diamond Jubilee  لباس مخصوص کیت میدلتون در تاجگذاری ملکه 

این یک واقعیت است که کیت میدلتون در هر مراسم رسمی و رویداد بزرگی که حضور می یابد از جانب رسانه های متفاوت مورد بحث قرار می گیرد و همیشه در این نوع مراسم ها سعی می کند از لباس های زیبا و پر زرق و برق استفاده کند اما در مر اسم تاج گذاری ملکه لباس آن چنانی نپوشیده بود و تنها از یک لباس با طرحی ساده که قیمت آن 3570 دلار بود ، استفاده کرد که این لباس گران قیمت ترین لباس او محسوب نمی شود . 

2- لباس شیک کیت میدلتون در مراسم المپیک(قیمت لباس :5178دلار)

 لباس کیت میدلتون
لباس Jenny Packham پیراهن مجلسی کیت میدلتون برای مراسم المپیک
لباس پوشیده شده توسط The Duchess of Cambridge در طول مراسم المپیک ، توسط Jenny Packham امضا شده است و قیمت 5178 دلار برای آن پرداخته شد .لباس توری که در عکس مشاهده می کنید با یک جفت کفش خیره کننده مچ و هماهنگ شده است . 

3-لباس عروسی سلطنتی برتن کیت میدلتون همسر شاهزاده ویلیام(قیمت لباس :400000 دلار)

 لباس کیت میدلتون
لباس عروسی کیت میدلتون 
بطور کلی ، گران قیمت ترین لباسی که ما در فهرست خود داریم لباس عروسی کیت میدلتون است که در طی عروسی اش پوشید . قیمت این لباس 400000 دلار است که لباسی پر زرق و برق است که آستین بلند نیز است . این لباس عروس رویایی که توسط سارا بورتون ( Sarah Burton) برای الکساندر مک کویین طراحی شده بود که صدها ساعت کار سخت برای ساخت آن شد که بعد از چند ماه تمام شد .