کدخبر: ۱۹۴۷۲۵ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
سند درستی حرف های علی دایی در برنامه 90 + عکس

سند درستی حرف های علی دایی در برنامه ۹۰ + عکس

میزان: برخلاف ادعای مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس مبنی براینکه نامه‌ای از علی دایی به دست او نرسیده اما انتشار یک عکس موضوع دیگری را ثابت می‌کند.

اثبات صحت صحبت‌های شهریار با انتشار یک عکس +تصویربه گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در برنامه شب گذشته ۹۰ و زمانی که علی‌اکبر طاهری و علی دایی به صورت تلفنی روی خط این برنامه آمده بودند علی دایی یکبار دیگر مدعی شد که نامه‌هایی که برای گرفتن مطالباتش از باشگاه پرسپولیس را به این باشگاه فرستاده بود به دو تن از مسئولان باشگاه پرسپولیس ارائه داده بود.

حتی علی دایی عنوان کرد که محمدعلی ترکاشوند معاون سابق اقتصادی باشگاه پرسپولیس و علی جمشیدی معاون حقوقی این باشگاه به دفتر کار او آمده و کپی نامه‌هایی که برای باشگاه پرسپولیس نوشته بود را به این دو نفر داد اما در اقدامی عجیب علی‌اکبر طاهری با تکذیب این موضوع عنوان کرد که نامه‌ای به دست او در این خصوص نرسیده است.

در عکسی که در زیر مشاهده می‌کنید ترکاشوند و جمشیدی در دفتر بیمه علی دایی حضور پیدا کردند و سرمربی اسبق پرسپولیس در حضور عبدالصمد ابراهیمی وکیل خود کپی ۱۳ نامه‌ای که به باشگاه پرسپولیس نوشته بود را به جمشیدی و ترکاشوند داد.

7254958_488

انتشار این عکس یکبار دیگر صحت صحبت‌های علی دایی را عیان کرد و حالا باید دید طاهری که دست بر قضا سابقه طولانی در تکذیب اخبار درست دارد چه پاسخی درباره این موضوع خواهد داشت.