کدخبر: ۲۰۰۷۱۰ لینک کوتاه

دفاع تمام قد مسعود شجاعی از علی کریمی

ورزش سه:کاپیتان سابق تیم ملی نسبت به مشکلی که برای علی کریمی بابت حمایت از او و احسان حاج صفی شکل گرفته، واکنش نشان داد.

مسعود شجاعی که پیش از این بابت حضور در دیدار مقابل نماینده رژیم صهیونیستی دچار مشکلاتی شده بود، در آن مقطع با حمایت اهالی ورزش همراه شد که یکی از آنها علی کریمی بود.

اکنون بعد از گذشت‌ ماه‌ها از آن اتفاق، ستاد امر به معروف اصفهان بابت این حمایت از علی کریمی شکایت کرده است که با واکنش مسعود شجاعی همراه شده است.

کاپیتان سابق تیم ملی و ستاره این روزهای لیگ برتر یونان با واکنش نسبت به این موضوع در اکانت رسمی خود نوشته است:«از پیروزی تیممان در مسابقه حساسى که دیشب داشتیم بسیار خوشحال و مسرور بودم و یکی از بهترین روزهای دوران حرفه‌ایم را سپری کردم اما ناگهان یک خبر تلخ،شیرینى این برد را کمرنگ کرد!!متاسفم که علی کریمی نابغه ورزش ایران و فوق ستاره فوتبال آسیا، به خاطر من و احسان حاج‌صفی به دردسر افتاده. علی کریمی وجدان بیدار فوتبال ایران است و کسی در شرافت، خوش قلبی و میهن دوستی او تردیدی ندارد. على کریمی یک سرمایه بزرگ برای ورزش و جوانان ایرانی است و باید قدرش را بیشتر بدانیم. من و احسان هم بدون منت و با تمام قوا، سرباز این سرزمین عزیز هستیم و گمان نمی‌کنم حمایت از ما، گناه باشد!»

18-2-5-175617Capture