کدخبر: ۲۰۲۳۸۳ لینک کوتاه

ایجاد «اتاق سیگار» برای مربی فوتبال ! +عکس

باشگاه لایپزیگ آلمان برای جلب رضایت سرمربی حریف ایتالیایی‌ این تیم در لیگ اروپا دست به کار جالبی زده است.

بسیاری از اهالی فوتبال به سیگار کشیدن سرمربیان و دیگر اعضای کادر فنی تیم‌ها در کنار زمین و به طور کلی در استادیوم‌ها ایراد می‌گیرند. مائوریتزیو ساری سرمربی ناپولی هم یکی از آن سیگاری‌های حرفه‌ای است که تحت تأثیر این انتقادات قرار نگرفته و در رختکن، کنار زمین یا هر قسمت دیگری از استادیوم که احساس نیاز کند یکی از آن سیگار‌های معروفش را کنار لب خود می‌گذارد.

سیگار کشیدن

ناپولی فردا شب (پنجشنبه) در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا میهمان لایپزیگ است و میزبان آلمانی هم برای جلب نظر حریف ایتالیایی، برای او یک اتاق سیگار در رختکن تیم میهمان ساخته است.

به نوشته روزنامه بیلد آلمان، لایپزیگ با ایجاد یک دیوار مخصوص به عرض 3.5 متر و ارتفاع 3 متر، در رختکن ناپولی در ورزشگاه ردبول آره‌نا اتاقی ایجاد کرده است که به ساری و دیگر سیگاری‌های ناپولی اجازه می‌دهد به راحتی در آن دخانیات استعمال کنند.

بیلد همچنین نوشته است که به درخواست باشگاه ناپولی، تمام حسگرهای دود و آتش نصب شده در رختکن این تیم برای شب بازی در خانه لایپزیگ غیرفعال شده است.

مارک همشیک، کاپیتان ناپولی چندی پیش درباره سرمربی تیمش گفت:« ساری یک سیگاری حرفه‌ای است. این واقعاً باورنکردنی است. من هرگز کسی را ندیده‌ام که مانند او این‌قدر زیاد سیگار بکشد. خدا را شکر که او درطول بازی‌ها دیگر اجازه کشیدن سیگار ندارد!

ناپولی پنجشنبه هفته گذشته در دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا، در خانه با نتیجه 3 بر یک به لایپزیگ باخت.