کدخبر: ۲۰۳۲۶۳ لینک کوتاه

استقلال بهترین تیم در خانه شد

مهر:پیروزی مقابل پرسپولیس باعث شد تا آبی پوشان به تنهایی عنوان بهترین تیم لیگ در بازی‌های خانگی را از آن خود کنند.

شاگردان وینفرد شفر برنده بازی بزرگ هفته بیست و پنجم شدند رویای جشن قهرمانی پرسپولیس در پایان دربی را برای این تیم از بین ببرند. اما این نتیجه پیامدهای مثبت دیگری هم برای آبی پوشان داشت. از جمله عبور از تیم پرسپولیس در بازی های خانگی.

پیروزی در دیداری که استقلال به لحاظ جدولی میزبان محسوب می شد، باعث شد تا آبی پوشان در سیزدهمین بازی خانگی شان در این فصل صاحب هشتمین پیروزی شده و جمع امتیازات خانگی شان را به عدد ۲۸ برسانند. به این ترتیب استقلال در جدول مربوط به دیدارهای خانگی با ۲۸ امتیاز در صدر قرار گرفت تا پرسپولیس با ۲۵ امتیاز از بازی های خانگی در رده دوم قرار بگیرد. آبی پوشان در دیدارهای خانگی صاحب ۸ پیروزی، ۴ مساوی و یک شکست هستند. آنها با ۲۲ گل زده در بازی های خانگی دارای بهترین خط حمله در این مسابقات هستند و با ۴ گل خورده در بازی های خانگی بعد از پرسپولیس که با ۳ گل خورده بهترین خط دفاعی در بازی های خانگی را دارد دارای دومین خط دفاعی قوی در این دیدارها هستند.

دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس از هفته بیست و پنجم رقابتهای لیگ برتر بعد از ظهر روز پنجشنبه در ورزشگاه آزادی برگزار شد که طی آن آبی پوشان با تک گل وریا غفوری برنده این دیدار بزرگ شدند.