کدخبر: ۲۰۶۱۳۳ لینک کوتاه

هادی غفاری: رفسنجانی را زیر پای احمدی‌نژاد قربانی کردند

هادی غفاری، عضو شورای مرکزی مجمع نیروهای خط امام در گفت‌وگویی تاکید کرد «آقای رفسنجانی را به قربانگاه احمدی‌نژاد بردند و زیر پای احمدی‌نژاد قربانی کردند. چهره‌ای که شناسنامه انقلاب بود.ادبیات احمدی‌نژاد را با دنیا دیدیم، می‌گفت «آب را بریزید آن‌جا که می‌سوزد». «این ادبیات برای ٢٠٠ سال پیش است. احمدی‌نژاد نمی‌فهمید وقت این ادبیات گذشته است. آب را بریز آن‌جا که می‌سوزه؛ آن ممه را لولو برد، برای دوران قبل از ٢٨ مرداد ٣٢ است، بعد از ٢٨ مرداد این ادبیات منسوخ شد.»

به گزارش اعتماد وی در بخش دیگری از حرف‌هایش گفت: «میرحسین هر آنچه را که گفت، درست گفت. من معتقدم میرحسین یکی از پاک‌ترین آدم‌ها است و هرگز با بیگانه و به فرمان بیگانه هم نبود، البته طبیعی است که خیلی وقت‌ها شاید من حرفی را بزنم، فردا بیگانه هم آن را علم بیگانه می‌کند اما این دلیل نمی‌شود که من عنصر بیگانه‌ام؛ ولی میرحسین بسیار مرد پاکدامنی است.»

غفاری در همین گفت‌و‌گو از عملکرد شورای نگهبان انتقاد کرد و گفت: «من نظام را قبول دارم و حاضرم برای بقای نظام دفاع کنم اما شورای نگهبان بسیار بد عمل کرد. من برای عملکرد شورای نگهبان در رد صلاحیت‌ها کاملا متاسفم. بهترین فرزندان انقلاب را به ادله غیرمنطقی رد صلاحیت کردند؛ البته ممکن بود بچه‌های حرف گوش‌نکنی باشند اما دلسوز بودند».