کدخبر: ۲۰۷۳۲۶ لینک کوتاه

گریم خانم بازیگر در سریال عروس تاریکی + عکس

مریم کاویانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از بازی در سریال عروس تاریکی به روز کرد.

نمناک؛ مریم کاویانی بازیگر سریال فاصله ها ، او یک فرشته بود ، به دنیا بگویید بایستد و ... را اگر اندکی اهل تماشای تلویزیون باشید میشناسید. بازیگر آرام سینما و تلویزیون که پرستاری را رها کرد و به دنیای بازیگری پانهاد این روزها مشغول بازی در سریال جدیدش با عنوان عروس تاریکی است.سریال عروس تاریکی

سریال عروس تاریکی اگرچه با حادثه تلخ درگذشت لوون هفتوان برای مریم کاویانی همراه بود اما این هنرمند کشورمان با انتشار پستی در اینستاگرامش درباره این سریال نوشت.

داستان و بازیگران سریال عروس تاریکی

مریم کاویانی با انتشار عکسی از سریال عروس تاریکی از گریمش در این سریال رونمایی کرد و نوشت :سریال عروس تاریکی کارگردان محمود معظمی....

سریال عروس تاریکی

سپیده خداوردی و مریم کاویانی در سریال عروس تاریکی

در خلاصه داستان سریال عروس تاریکی آمده است:داستان از جایی آغاز می شود که زن و شوهری به نام سیمین و سیاوش پس از سال ها جدایی، قصد بازگشت به هم را دارند. در این مسیر برای ساخت زندگی جدید باید با مهارت های زندگی آشنا شوند و با تلاش و امید و گذشت خوشبختی را بنا نمایند. خوشبختی تصادفی نیست، ساختنی است…

سریال عروس تاریکی

شمسی فضل اللهی و رویا نونهالی در سریال عروس تاریکی

رضا کیانیان، رویا نونهالی، نرگس محمدی، سپیده خداوردی، فریبا کوثری، لوون هفتوان، سید مهرداد ضیایی، شهرزاد کمال زاده، مهوش صبرکن، رحمان باقریان، فلور نظری، شهاب شادابی، ساناز سعیدی، شمسی فضل الهی، مریم کاویانی، مهسا هاشمی، محمدرضا هاشمی، سعید رضایی و… در سریال عروس تاریکی ایفای نقش می کنند.

سریال عروس تاریکی

سپیده خداوردی در سریال عروس تاریکی

عوامل اصلی این مجموعه عبارت است از:تهیه کننده:محمدرضا تخت کشیان، کارگردان:محمود معظمی، نویسنده:عباس نعمتی، برنامه ریز:امیر جاوید نیک، مدیر تولید:داود معدنی، مدیر تصویربرداری:پیمان عباسی زاده، صدابردار:خسرو کیوان مهر، طراح صحنه:فرامرز بادرامپور، طراح گریم:علی بهرامی فر، طراح لباس:مهرناز اکبری، مدیر تدارکات:فرامرز رضایی، دستیار اول تولید:حسن اعراب، عکاس:مریم تخت کشیان، مدیر روابط عمومی:افسانه فراهانی

سریال عروس تاریکی

رضا کیانیان بازیگر سریال عروس تاریکی

رضا کیانیان بازیگر پیشکسوت کشورمان در جدیدترین اثرش جلوی دوربین حسن فتحی در سریال شهرزاد رفت که تصویربرداری فصل سوم این سریال اسفندماه سال گذشته پایان یافت.

سریال عروس تاریکی

رویا نونهالی بازیگر سریال عروس تاریکی

رویا نونهالی بازیگری که با سریال خواب و بیدار در بین مخاطبان تلویزیون شناخته شد در سریال شهرزاد به کارگردانی حسن فتحی در نقش عمه بلقیس جلوی دوربین رفت.

سریال عروس تاریکی

مهوش صبرکن بازیگر سریال عروس تاریکی

مهوش صبرکن دیگر بازیگری است که در سریال عروس تاریکی به کارگردانی محمود معظمی جلوی دوربین رفته است و درکنار بازیگران جوان تری چون سپیده خداوردی ، مریم کاویانی و نرگس محمدی به ایفای نقش می پردازد.

سریال عروس تاریکی

فوت لوون هفتوان سرصحنه سریال عروس تاریکی

یکی از اتفاقات ناگواری که سرصحنه سریال عروس تاریکی رخ داد حادثه درگذشت لوون هفتوان بازیگر ارمنی فیلم دراکولا بود. زنده یاد لوون هفتوان که برای بازی در سریال عروس تاریکی قرارداد بسته بود 19 اسفند ماه سال گذشته سرصحنه دچار سکته شد و از دنیا رفت.