کدخبر: ۲۰۷۵۳۰ لینک کوتاه

لباس گران قیمت از جنس کیسه زباله! + عکس

یکی از مدلینگهای حاضر در فشن شوی بهار ۲۰۱۸ لباس عجیب و غریبی به تن داشت که توجه حاضرین رد سالن را به خود جلب کرد ، لباسی از جنس پلاستیک زباله.

نمناک؛ کاملا طبیعی است که در فشن شوهای خارجی که محلی برای به نمایش گذاشتن لباس هایی مخصوص از جنس سلیقه ی متفاوت شان مدلهای عجیب و غریب ببینیم اما گاهی شدت عجیب بودن این مدلها در حدی است که خود آنها نیز شوکه می شوند مثل مدلی که فشن هاوس "آنوبیس" اسپانیا به نمایش درآورد ، لباسی از جنسی پلاستیک مخصوص حمل زباله.لباس عجیب

 

لباس عجیب

لباس عجیب و گرانقیمت پلاستیکی در فشن شوی اسپانیا

لباسی گرانقیمت از جنس پلاستیک زباله

اگر قرار باشد مبلغ 650 پوند انگلیس برای خرید یک کالا پرداخت کنید حتما باید آن کالا کیفیت قابل قبولی داشته باشد اما لباس مورد نظر هیچ کدام از این ویژگی ها را ندارد ؛ این پیراهن عجیب و غریب، ساخته شده توسط خانه مد اسپانیا Balenciaga است و از 100 درصد پلی اتیلن یعنی از جنس و حتی رنگ پلاستیک هایی است که برای حمل زباله استفاده می شود. نئون سبز، که مارک آن "پیراهن پلاستیکی بن نامیده می شود"، نام خانه مد را در پشت و جلو با حروف طلایی حک شده نشان می دهد.

لباس عجیب

عکس لباس گرانقیمت از جنس عجیب

این اولین باری است که لباس مورد نظر در فشن شوی سال 2018 بهار و تابستان در پاریس به نمایش گذاشته شده است و اکنون به طور غیرقابل انتظاری فروش می کند از قرار معلوم خریداران علاقه خاصی به پوشیدن پلاستیک زباله دارند.