کدخبر: ۲۰۸۱۵۲ لینک کوتاه

آمار خیره‌کننده امید استقلال

استقلال نتوانست گسترش فولاد را در تبریز شکست دهد اما آمار خیره‌کننده امید ابراهیمی در لمس توپ و حضور در نقاط مختلف زمین باعث می‌شود تا او را لایق کسب عنوان بهترین بازیکن بازی بدانیم. مجموعه استقلال در این بازی طراوت همیشگی را نداشت اما ابراهیمی مثل یک فرمانده همه نقاط زمین را در اختیار داشت.خلاقیت و آماده بودن ابراهیمی می تواند در بازی امشب مقابل الهلال عربستان کمک بزرگی به شفر و استقلال بکند.

بر اساس آمار متریکا ابراهیمی ۱۲۵ بار توپ را در بازی با گسترش لمس کرد. ۱۲۵ بار لمس توپ نشان از حضور مداوم و خستگی‌ناپذیر او در جریان بازی استقلال دارد. ابراهیمی در حالی این آمار خیره‌کننده را به ثبت رسانده که دومین بازیکن موثر زمین از این نظر روزبه چشمی بوده که ۷۳ لمس توپ برای او به ثبت رسیده و اختلاف ۵۲ واحدی با ابراهیمی دارد. امید تاثیرگذارترین بازیکن استقلال در روند بازی است و آمادگی یا ناآمادگی و سرعت یا ایستایی او ریتم بازی استقلال را تعیین می‌کند.

امید در بازی با گسترش هم یک پاس کلیدی ثبت کرد که البته به گل منجر نشد. ابراهیمی در مجموع لیگ برتر هم بعد از محسن مسلمان که میانگین ۹۳ لمس توپ در هر بازی را دارد، با ۹۰ لمس توپ در رده دوم است. امید از بازی بعدی استقلال در آسیا محروم است و شفر باید برای جای خالی او فکری اساسی کند.