کدخبر: ۲۱۲۵۸۴ لینک کوتاه

شوخی با شکسته شدن جام قهرمانی فوتبال +عکس

جام قهرمانی تیم منچستر سیتی در فصل اخیر لیگ برتر انگلیس توسط بازیکن این تیم آسیب دید. حالا این موضوع موجب ایجاد جو طنز در شبکه های اجتماعی شده است.

کاپیتان تیم فوتبال رئال مادرید به اتفاقی که در جشن قهرمانی شاگردان پپ گواردیولا در هفته ماقبل پایانی لیگ برتر انگلیس رخ داد واکنش جالبی نشان داد.

واکنش راموس به درخواست گوندوگان برای تعمیر جام قهرمانی منچسترسیتی! + عکس

مشابه اتفاقی که سال 2011 برای جام قهرمانی رئال مادرید در جام حذفی رخ داد، البته در مقیاس کوچکتر، روز یکشنبه در جشن قهرمانی بازیکنان منچسترسیتی در لیگ برتر انگلیس به وقوع پیوست. این حادثه زمانی رخ داد که شاگردان پپ گواردیولا پیش از بالا سر برده شدن جام قهرمانی توسط کاپیتان وینسنت کمپانی شروع به شوخی با هم‌تیمی ساحل عاجی‌شان یحیی توره کردند، بازیکنی که در پایان فصل از آنها جدا می‌شود. در همان حال الکساندر زینچنکو، هافبک اوکراینی تیم در برخورد با جام قهرمانی باعث افتادن جام از روی سکو شد اما خوش‌شانس بود که به آن خسارتی وارد نشد.

با این حال ساعاتی پس از این اتفاق ایلکای گوندوگان، هافبک آلمانی منچسترسیتی در صفحه توئیتر خود پیامی طنزآمیز با این مضمون گذاشت:« کسی جایی را برای تعمیر جام‌های قهرمانی می‌شناسد؟ این سؤال یکی از دوستان است».

خیلی طول نکشید که سرخیو راموس، کسی که سال 2011 کاپ قهرمانی رئالی‌ها در جام حذفی اسپانیا را از بالای اتوبوس این تیم زیر چرخ‌های اتوبوس انداخت و باعث خرابی آن شد، پاسخ شوخی گوندوگان را داد و نوشت: می‌توانم چند جا را معرفی کنم اما از سال 2011 با آنها تماس نداشته‌ام ... انگار انداختن جام دارد به یک رسم تبدیل می‌شود.