کدخبر: ۲۱۳۵۴۱ لینک کوتاه

شکایت خفیف مظلومی از استقلال به AFC

بازرسان کنفدراسیون فوتبال آسیا در ایران حضور دارند تا شرایط مالی برخی از باشگاه های فوتبال را بررسی کنند. در این شرایط طلبکارها می توانند از باشگاه به این بازرس ها شکایت کنند. سرمربی سابق استقلال نیز که از این تیم طلب دارد آمارطلب خود را به آنها توضیح داده است.

پرویز مظلومی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره مطالباتش از تیم فوتبال استقلال اظهار کرد: خبر جدیدی وجود ندارد. هنوز به من چیزی نگفته‌اند. جالب است بگویم که نماینده AFC دیروز (شنبه) به من زنگ زد و پرسید که آیا طلبت را از استقلال گرفته‌ای؟ چون باشگاه استقلال اعلام کرده بود با من و امثال من توافقاتی داشته است. من هم گفتم نه هنوز تسویه نکرده‌ام. به هرحال بدون این که ما چیزی بگوییم خود AFC دنبال این مسائل است و اخبار ایران را دنبال می‌کند. من دوست دارم این مساله خارج از AFC حل شود و آقایان هم قول‌هایی به ما داده‌اند که عمل نکرده‌اند. من هفت سال است که به عنوان یک استقلالی صبر کرده‌ام و اگر اتفاقی این وسط رخ دهد مقصر استقلال است نه من چون تا الان هم ما صبر کرده‌ایم.

مظلومی در پایان و در پاسخ به این سوال که آیا در فصل هجدهم لیگ برتر، او در لیگ برتر حاضر خواهد بود، بیان کرد: ان‌شاءالله بله. یکسری صحبت‌ها انجام شده و جا دارد از مسئولان استقلال خوزستان هم تشکر کنم که با من مذاکره کردند ولی در برخی جزئیات اختلاف داشتیم و نشد در خدمتشان باشم. تیم‌های دیگری هم هستند که ان‌شاءالله وقتی نهایی شود اعلام می‌کنم.