کدخبر: ۲۱۳۶۵۴ لینک کوتاه

فرصت ویژه برای شماره هشت سرخ ها

با مصدومیت ربیع‌خواه و کامیابی‌نیا، نورالهی امشب مهره ویژه برانکو برای بازی مقابل الجزیره است.

بازی مقابل الجزیره یک بازی مخصوص برای احمد نورالهی است. بازیکنی که بعد از بازگشت به پرسپولیس همه اتفاقات دست به دست هم داده بود تا به ترکیب اصلی راه پیدا نکند حالا اتفاقات یکی پس از دیگری جایگاه او را در تیم محکم‌تر می‌کند. مصدومیت کامیابی‌نیا، آن هم در شرایطی که پرسپولیس محسن ربیع‌خواه را در اختیار ندارد، فرصتی مهم برای شماره ۸ قرمزهاست. مثبت از این جهت که می‌تواند بعد از مدت‌ها بدشانسی و افت، با یک عملکرد خوب جایش را در ترکیب اصلی ثابت کند. البته این شمشیر دولبه دارد و او اگر نتواند به همان شماره ۸ که هواداران خاطرات بسیار خوبی قبل از جدایی از او داشتند تبدیل شود جایگاهش کاملا به خطر خواهد افتاد.

نورالهی قبل از جدایی از پرسپولیس شرایط بسیار خوبی در این تیم داشت. او در نیم‌فصل اول لیگ شانزدهم و پیش از این که راهی تراکتورسازی شود در دو بازی در ترکیب اصلی قرار گرفت و در هر دو بازی پرسپولیس توانست برنده میدان شود. او نیم‌‌فصل دوم لیگ پانزدهم هم در ۹ بازی برای پرسپولیس در ترکیب اصلی بازی کرد و تیمش ۵ برد بدست آورد و باختی را تجربه نکرد.  یعنی او در دو نیم‌فصل یازده بازی انجام داد که ۷ برد بدون باخت در کارنامه‌اش ثبت شد.

او در هفته‌های اخیر اما در دو بازی لیگ قهرمانان آسیا و چهار بازی در لیگ برتر در ترکیب اصلی بازی کرده و سه باخت و دو برد حاصل عملکرد او و هم‌تیمی‌هایش بوده است. این در حالی است که در بسیاری از بازی‌های قبل از جدایی‌اش، نورالهی تنها هافبک دفاعی تیم بود و نقش زیادی در استحکام خط دفاعی سرخپوشان داشت اما در بازی‌های هفته‌های اخیر با وجود حضور دو هافبک دفاعی در زمین، این تیم در بدست‌آوردن و حفظ برد ضعیف‌تر عمل کرده است. نورالهی فرصت کمی دارد تا بتواند تکلیف برانکو را برای این که تا چه حد می‌تواند روی شماره ۸ تیمش حساب کند روشن کند و بازی با الجزیره مهم‌ترین و شاید تنها فرصت او باشد. 

سایت نود