کدخبر: ۲۱۳۷۶۲ لینک کوتاه

طعنه وینفرد شفر به ترامپ !

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران در مصاحبه خود قبل از بازی با ذوب آهن در لیگ قهرمانان آسیا به رییس جمهور آمریکا طعنه زد.

شفر در نشست خبری قبل از دیدار با ذوب آهن گفت: این آخرین بازی فصل ما است و می تواند فرصتی باشد که نگاهی به گذشته بیندازیم. 8 ماه است در استقلال هستم و این یکی از مهمترین بازی های ما است، دیشب یک پیغام از یکی از اعضای باشگاه گرفتم که می گفت بازی آخر بسیار مهم است و باید برنده شویم.

وی ادامه داد:ما از نظر پیشرفت در جدولی که منتشر شده بهترین هستیم.امیدوارم در بازی فردا برنده باشیم و به مرحله بعد برسیم. من بازیکنانم را می شناسم و می دانم آنها صد در صد تلاش می کنند. همه می خواهند ببرند و همه می خواهند به مرحله بعد صعود می کنیم.مطمئن هستم ورزشگاه پر می شود و هواداران از ما حمایت می کنند. ما بهترین هواداران آسیا را داریم و با کمک آنها به دور بعد صعود می کنیم.

* شاید ابراهیمی برگردد

شفر ادامه داد: امروز آخرین تمرین ما است و بعد از آن جلسه آنالیز داریم. شاید ابراهیمی برگردد و هنوز چیزی مشخص نیست. ما باید با فکر بازی کنیم و باهوش باشیم،امیدوارم بعد از بازی همه خوشحال باشند و همه شاد به خانه هایشان بروند.من به استراحت احتیاج دارم و بازیکنان هم باید با خانواده های خود دیدار کنند. امیدوارم کادر فنی هم بتوانند با خانواده های خود دیدار کنند. با این روحیه و قدرت تیمی که داریم به بازی فردا خیلی امیدواریم.

* زمانی به هدفمان می‌رسیم که در باشگاه همه با هم در یک مسیر باشیم

به گزارش خبرگزاری فارس، در ادامه یکی از خبرنگاران قدیمی خطاب به شفر گفت: خوشحال هستم که وی استقلال را متحول کرده ولی نباید از زحمات منصوریان هم گذشت،در این بین حسن زمانی هم یکی از منتقدان درست منصوریان بود ولی سوال من از شما که استقلال را متحول کردید این است که چرا تیم با یک مهاجم بازی می کند که شفر پاسخ داد: تشکر می کنم از شما و صحبت های خوب شما و به آن افتخار می کنم ولی موفقیت استقلال فقط موفقیت من نیست، ساناک، ساشا، میگوئل، اشکان نامداری همه با عشق کار می کنند. تیم ما همیشه صد در صد وجودش را برای همه بازی ها می گذارد. درست است که با یک مهاجم بازی می کنیم ولی تیام در بازی قبل مصدوم بود.ما در نیمه اول 3-4 فرصت گلزنی داشتیم ولی گل نشد،در واقع پاس آخر یا ضربات نهایی خوب نبود.هدف من و ما این است که استقلال را در آسیا در سطح بالا نگه داریم. این هدف برای فصل آینده است و زمانی این اتفاق ممکن است که در باشگاه همه با هم در یک مسیر باشیم.

وی ادامه داد: امیدوارم مشکل 8 ماه گذشته را در سال آینده نداشته باشیم چون این باعث خستگی می شود. من امشب در آپارتمانم در مورد بازی ذوب آهن در ازبکستان صحبت می کنیم و آنها را آنالیز خواهیم کرد، باید منتظر امید ابراهیمی هم باشیم و البته می دانیم ذوب آهن بازیکنان خوب و قد بلندی دارد و باید مدافعان آنها را تحت فشار قرار بدهیم و خونسردتر از گذشته باشیم.

* ما باید خطای بچه گانه مرتکب نشویم و کرنر ندهیم

سرمربی تیم استقلال در خصوص اینکه ذوب آهن در بازی رفت جباروف را از بازی خارج کرد و آیا قبول دارد استراتژی وی در آن بازی اشتباه بود گفت:شاید شما یک بازی دیگر را تماشا کرده اید! آن بازی یکی از بهترین دیدارهای ما بود ولی شما می گویید خوب نبودیم. مشکل این بود که شجاعیان که از بهترین های ما بود مصدوم شد.ما باید خطای بچه گانه مرتکب نشویم و کرنر ندهیم. باید با فکر بازی کنیم.

* دعوای من با ووریا مثل شایعاتی است که ترامپ مطرح می‌کند

شفر در خصوص اینکه استقلال یک بازیکن طراح و سرعتی اش را در اختیار ندارد و آیا این تاثیری روی عملکرد این تیم دارد یا خیر گفت: من فکر می کنم اسماعیلی بازیکن سرعتی است،مشخص است که یک برنامه جدید داریم.

سرمربی تیم استقلال در خصوص شایعه جدل و بحث او با ووریا غفوری در جریان تمرین روز گذشته استقلال گفت: اگر بخواهم در مورد تمام شایعات صحبت کنم باید 6 روز روی این صندلی در مورد این شایعات حرف بزنم، شاید اصلا برخی ها نتوانند بدون شایعات زندگی کنند.اینها شایعات است. ایران خاویار خوبی دارد و البته شایعات زیادتر. این شایعه مثل شایعاتی است که ترامپ مطرح می کند و البته نامش شایعه است.