کدخبر: ۲۱۴۷۸۷ لینک کوتاه

«کمیته مشترک» سه فراکسیون مجلس برای انتخابات هیئت رئیسه

عضو هیئت‌رئیسه فراکسیون امید مجلس جزئیات تشکیل کمیته مشترک فراکسیون‌های سه‌‌گانه پارلمان برای انتخابات هیئت‌رئیسه خانه ملت را تشریح کرد.

به گزارش اقتصادنیوز، محمدرضا تابش عضو هیئت‌رئیسه فراکسیون امید (اصلاح‌طلبان) مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به برنامه‌های این فراکسیون برای انتخابات هیئت‌رئیسه مجلس در سال سوم مجلس دهم، گفت: هنوز در فراکسیون امید وارد مصادیق برای انتخابات هیئت‌رئیسه مجلس نشدیم.

وی از انتخاب نمایندگانی از سوی فراکسیون‌های امید، مستقلین و ولایی برای بررسی چگونگی ورود به انتخابات هیئت‌رئیسه پارلمان خبر داد و افزود: از هر 3 فراکسیون، افرادی انتخاب شدند که برای ترکیب انتخابات هیئت‌رئیسه مجلس رایزنی کنند، تا اگر امکان آن فراهم شد، ائتلافی انجام شود.

عضو شورای مرکزی فراکسیون امید مجلس تصریح کرد: کمیته‌ای متشکل از آقایان وکیلی، لاهوتی و نعمتی به ترتیب از سوی فراکسیون‌های «امید»، «مستقلین» و «ولایی» برای بررسی مصادیق و چگونگی ورود به انتخابات هیئت‌رئیسه مجلس تشکیل شده است.

عضو هیئت‌رئیسه فراکسیون امید مجلس در پایان با بیان اینکه جلسات کمیته مشترک فراکسیون‌های سه‌گانه مجلس برای نحوه چگونگی ورود به انتخابات هیئت‌رئیسه مجلس به‌طور مستمر ادامه دارد، خاطرنشان کرد: تصمیم نهایی فراکسیون امید درباره بررسی مصادیق انتخابات هیئت‌رئیسه مجلس منوط به نتیجه نهایی بررسی‌های این کمیته است.