کدخبر: ۲۱۸۲۸۶ لینک کوتاه

انقلاب ایسوس با معرفی نسل جدید لپ تاپ ها + عکس

اقتصادنیوز؛ با معرفی نسل جدید لپ تاپ های ایسوس، یک تحول انقلابی در انواع لپ تاپ ها به وجود می آید. در این لپ تاپ خبری از صفحه کلیدهای مرسوم نیست.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از انتخاب؛ ایسوس با این حرکت نشان داد به شکلی جدی حریف می طلبد.ا کنون نسل جدید لپ تاپ های این شرکت  افزون بر قابلیت های متعدد یک ویژگی ثانویه و جذاب دیگر نیز دارند.

این لپ تاپ ها نمایشگر را جایگزین صفحه کلید کرده اند.درواقع لپ تاپ جدید ایسوس 2 نمایشگر دارد.مارسل کمپس، مدیر ارشد بازاریابی کامپیوتری و موبال های ایسوس اعلام کرد این شرکت برنامه ریزی و سرمایه گذاری ویژه ای برای توسعه طرح های خود ترتیب داده است.

ایسوس

اما به نظر می رسد ایسوس فراتر از رونمایی از یک محصول به آینده این طرح امیدوار است چرا که روی هوش مصنوعی محصول خود حساب ویژه ای باز کرده است. 

اما این هوش مصنوعی به چه معناست؟ درواقع کاربر می تواند روی هوش مصنوعی این محصول به عنوان یک عامل پیشبینی هوشمند حساب باز کند. یعنی 2 صفحه نمایشگر این محصول می تواند پیش بینی کننده رفتار کاربر باشد.

یعنی بر اساس تغییر حالت و یا حتی لمس انگشتان کاربر تغییر کاربری دهد. افزون بر این ها ایسوس وعده داده لپ تاپش دارای فناوری تشخصی صوت و صدا نیز خواهد بود.

علاوه بر این، برای کار در حالت لمسی معمولی، حالت کتاب و ... نیز دارای برنامه های مجزا است. به نظر می رسد این یک لپ تاپ همه چیز تمام است.

ایسوس