اطمینان پرتغالی ها از جدایی رونالدو از رئال مادرید

کدخبر: 218529
اقتصاد نیوز:رسانه‌های ورزشی پرتغال جدایی ستاره فوتبال این کشور از قهرمان اروپا را قطعی می‌‌دانند.

به گزارش اقتصاد نیوز، تیتر یک برخی از نشریات ورزشی روز پنجشنبه پرتغال از جمله روزنامه رکورد به آینده کریستیانو رونالدو اختصاص پیدا کرده است. رکورد که جزو روزنامه‌های ورزشی معتبر پرتغالی محسوب می‌شود، با تیتر «رونالدو از رئال مادرید می‌رود» مدعی شده است که تصمیم ستاره پرتغالی کهکشانی‌ها قطعی و غیرقابل تغییر است. رکورد دلیل مصمم بودن رونالدو برای ترک رئال مادرید را محقق نشدن وعده‌های رئیس باشگاه فلورنتینو پرس به او در خصوص افزایش حقوقش با عقد قراردادی جدید دانسته است.

اخیراً نشریه مارکای اسپانیا اعلام کرده بود که خوسه آنخل سانچس، مدیر اجرایی باشگاه رئال مادرید ملاقاتی با ژرژ مندز، مدیر برنامه‌های رونالدو داشته و در آن گفته است که باشگاه حاضر نیست شروطی را که رونالدو برای تمدید قراردادش دارد، بپذیرد.

نشریه رکورد اما ابراز اطمینان کرده است که تصمیم رونالدو برای ترک رئال مادرید به خاطر مسائل مالی نیست بلکه ارزش قائل نبودن باشگاه برای جایگاه او در تیم است و البته مسائلی همچون وعده‌های محقق نشده به او و به جای آن تمرکز باشگاه روی خرید نیمار روی تصمیمش تأثیرگذار بوده است. استعفای زین الدین زیدان و البته تنها ماندن در رختکن رئال مادرید بعد از جدایی هموطنانش، په‌په و کوئنترائو و همچنین خامس رودریگسی که با او رابطه خوبی داشت، کاپیتان تیم ملی پرتغال را به فکر ترک سانتیاگو برنابئو انداخته است.

رکورد در پایان از ایتالیا، انگلیس و فرانسه به عنوان مقاصد احتمالی رونالدو پس از ترک کهکشانی‌ها نام برده است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما