کدخبر: ۲۱۸۵۴۶ لینک کوتاه

اعلام آمادگی ۴ پرسپولیسی برای تمدید

اقتصاد نیوز:در شرایطی که باشگاه برای تمدید قرارداد با بازیکنان مدنظر به نتیجه نرسیده، ۴ بازیکن این تیم آمادگی خود را برای تمدید قرارداد اعلام کردند.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از ورزش سه، باشگاه پرسپولیس که در پایان فصل هجدهم امیدوار به تمدید قرارداد با کمال کامیابی‌نیا، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده، وحید امیری و صادق محرمی بود تا این لحظه در این امر ناکام ماند تا در کنار محرومیت نقل و انتقالاتی این مساله نیز به چالش دردسرساز دیگری برای آنها تبدیل شود.

در این شرایط اما بعد از علیرضا بیرانوند و شجاع خلیل زاده که قرارداد خود را در اتفاقی جالب توجه تمدید کردند، اکنون حسین ماهینی، علی علیپور، امید عالیشاه و احمد نوراللهی نیز در گفتگو با باشگاه از تمایل خود برای تمدید قرارداد خبر داده‌اند تا در این شرایط حساس همراه تیم باشند.

عالیشاه پیش از ترک پرسپولیس نیم فصل از قراردادش با تیم باقی مانده بود. نوراللهی نیز گفته می‌شود یک فصل دیگر با تیم قرارداد دارد اما برای افزایش آن مشکلی ندارد. ماهینی نیز که پنجمین فصل حضورش در این تیم را پیش‌رو دارد از تمایل خود برای ادامه همکاری خبر داده تا همچنان مرد مورد اعتماد برانکو لقب گیرد. علیپور نیز که در فصل گذشته به بهترین شکل ممکن با آقای گلی پاسخ اعتماد باشگاه را داده بود اکنون شرطی برای تمدید قرارداد ندارد تا از این حیث حداقل باشگاه امیدوار به برطرف شدن موانع نقل و انتقالاتی و حفظ ستاره‌های کنونی باشد.