کدخبر: ۲۱۸۶۲۶ لینک کوتاه

مدافع ملی پوش استقلال هم خواهان جدایی شد

اقتصاد نیوز:بعد از جدایی امید نورافکن از باشگاه استقلال، مدافع جوان این تیم هم به دنبال انتقال به یک تیم اروپایی است.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از خبرگزاری مهر، باشگاه شارلوای بلژیک با مالک و مدیر ایرانی اش تبدیل به یک چالش برای استقلال در فصل نقل و انتقالات شده است. این تیم بلژیکی بعد از آن که فصل گذشته بهترین بازیکن استقلال کاوه رضایی را ناگهانی و بدون خبر جذب کرد، در این فصل هم ابتدا علی قلی زاده که گزینه نقل و انتقالاتی آبی پوشان بود را به خدمت گرفت و بعد از آن نیز امید نورافکن را به همان ترتیبی که فصل گذشته کاوه رضایی را به خدمت گرفت، جذب کرد.

استقلالی‌ها البته اینبار آمادگی جدایی نورافکن را داشتند و مثل جدایی رضایی چندان غافلگیر نشدند. اما تاکتیک باشگاه شارلوا تغییر نکرد و خبر «راه راه پوش» شدن بازیکن استقلال مثل بار گذشته ابتدا در فضای مجازی منتشر شد.

استقلالی‌ها حالا نورافکن را هم از دست دادند و باید جای خالی او را پر کنند. اما آنها دغدغه دیگری هم دارند. دغدغه ای بزرگ برای حفظ کردن سید مجید حسینی مدافع جوان و ملی پوشی که همراه تیم ملی در مسکو به سر می برد و احتمال این که در جام جهانی به میدان برود هم وجود دارد. 

مجید حسینی هم از باشگاه شارلوا و یکی دو باشگاه دیگر اروپایی در همین حد پیشنهاد دارد. اما حسینی عجله‌ای برای پاسخ به این تیم ها ندارد و پاسخ  قطعی‌اش را به بعد از جام جهانی موکول کرده است. بهرحال این امکان وجود دارد که حسینی در جام جهانی بازی کرده و پیشنهادات بهتری هم بگیرد.

باتوجه به قراردادی که حسینی با استقلال دارد او هم مثل نورافکن می تواند باوجود داشتن یک فص دیگر قرارداد این تیم را به مقصد یک تیم خارجی ترک نماید. آنچه مشخص است این است که استقلالی ها کار ساده ای برای حفظ سید مجید حسینی برای فصل بعد ندارند.