کدخبر: ۲۱۸۶۳۴ لینک کوتاه

عضو کمیته تحقیق و تفحص تایید کرد:

داماد حداد عادل دو تابعیتی است

اقتصادنیوز؛ حسن نوروزی با اشاره به بحث مدیران دو تابعیتی گفت: داماد آقای حداد عادل دوتابعیتی است اما در زمانی که قرار بود، در یک پست مدیریتی قرار بگیرد به دلیل پاسخ منفی استعلام از پذیرش این سمت انصراف داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خانه ملت؛ حسن نوروزی، عضو کمیته تحقیق و تفحص از مدیران ارشد دو تابعیتی، با اشاره به اقدام برخی برای سیاسی کردن گزارش تحقیق و تفحص از مدیران ارشد دو تابعیتی و دارای گیرین کارت، گفت: بحث تحقیق و تفحص در این مورد از ابتدا بدون نگرش سیاسی آغاز شد و بعید هم نیست که از هر دو جناح در لیست دوتابعیتی‌ها هم حضور داشته باشند.

نوروزی اضافه کرد: ما در کشورمان دوتابعیتی‌های زیادی داریم اما هدف ما تنها بررسی دوتابعیتی‌هایی بود که دارای سمت هستنند و نباید در رأس هرم قرار بگیرند.

وی ادامه داد: کمیته تحقیق و تفحص بررسی و استعلام های فراوانی را از حضور در تابعیتی‌ها در وزارتخانه ها و سازمان های مختلف انجام داد که هرکدام به نحوی پاسخ دادند، برخی حضور آنها را تأیید و برخی دیگر رد کردند البته سازمان ها و  وزارتخانه هایی هم بودند که هیچ پاسخی ندادند.

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه برخی برای فرار روبه جلو گزارش دوتابعیتی ها را سیاسی جلوه می‌دهند، بیان کرد: این گزارش بزودی در صحن علنی مجلس قرائت می‌شود و وکلای ملت بعد از شنیدن به آن رأی خواهند داد.