کدخبر: ۲۱۸۹۱۱ لینک کوتاه

ملاقات دروازه بان نسل قبل با نسل جدید تیم ملی فوتبال ایران +عکس

اقتصاد نیوز:دروزاه بان سابق فوتبال ایران با حضور در کشور روسیه به بازیکنان تیم ملی و خصوصا دروازه بان این تیم روحیه داد.

به گزارش اقتصاد نیوز ، ابراهیم میرزاپور در حاشیه تمرین تیم ملی، گفت: طبق چیزی که در اینجا دیدم و صحبت‌هایی که با بازیکنان داشتم خدا را شکر شرایط بسیار خوب است. تیم دیروز در آخرین بازی تدارکاتی هم برنده شد و بازیکنان با روحیه وارد مسابقات خواهند شد. شرایط خوب است. اولین بازی می‌تواند سخت‌ترین بازی باشد. امیدوارم در بازی با مراکش با یک بازی خوب نتیجه خوبی هم کسب شود.

وی در مورد اینکه زمانیکه او بازی می‌کرد انتقادات زیادی مطرح می‌شد و الان این شرایط برای علیرضا بیرانوند هم وجود دارد، خاطرنشان کرد: تقریبا ۲ هفته قبل به تمرین پرسپولیس رفتم تا با بیرانوند صحبت کنم. او علاوه بر اینکه گلر تیم ملی است همشهری من هم هست. وظیفه خودم دانستم تا بروم با او صحبت کنم. من شرایط بدتر از او را در جام جهانی ۲۰۰۶ داشتم. صحبت‌های خوبی با او انجام دادم و تجربیاتم را بیان کردم. بیرانوند هم فردی است که دوست دارد موفق شود و شرایط خوبی داشته باشد. فکر می‌کنم او دروازه بان اول تیم ملی باشد.

بیرانوند

میرزاپور در مورد اینکه آیا او می‌تواند درون دروازه تیم ملی عملکرد خوبی داشته باشد، گفت: در هر فصل برای هر دروازه‌بانی افت پیش می‌آید بیرانوند امسال این شرایط را داشت. در مجموع او دروازه‌بان با کیفیتی است. جام جهانی شرایط خاص خودش را دارد و نمی‌توان گفت که کسی گل نخورد اما در مجموع مطمئن هستم بیرانوند با روحیه‌ای که دارد می‌تواند عملکرد خوبی داشته باشد.