کدخبر: ۲۱۹۱۸۹ لینک کوتاه

نیمکت های استقلال به طلبکاران واگذار شد !

باشگاه های فوتبال در ایران با انبوهی از بدهی مواجه شده و طلبکاران هر روز برای وصول دریافتی های خود به این باشگاه ها مراجعه و یا به مراجع مختلف شکایت می کنند. باشگاه استقلال نیز یکی از این باشگاه هایی است که طلبکاران زیادی دارد.

به گزارش اقتصاد نیوز، دیروز باشگاه استقلال برای رهایی از دو طلبکار خود دست به کار جالبی زد و رضایت آنها را جلب کرد. دیروز جلسه هیات امنای آکادمی استقلال برگزار شد و سرمربیان تیم‌های پایه انتخاب و معرفی شدند. در این جلسه با پیشنهاد مدیر آکادمی و مدارس فوتبال باشگاه استقلال، رضا عنایتی به عنوان سرمربی تیم امیدهای استقلال و آرش برهانی نیز به عنوان سرمربی تیم جوانان این باشگاه منصوب شدند.

با این انتخاب‌ها، خیال مدیران استقلال از بابت تعدادی از طلبکاران این باشگاه تا مدتی راحت خواهد شد. عنایتی و برهانی مطالبات زیادی از استقلال دارند و گفته می‌شود برهانی از استقلال شکایت هم کرده بود که با حضور او روی نیمکت تیم جوانان، فعلا روند پیگیری این مطالبات متوقف خواهد شد و مدیران باشگاه به سراغ حل مشکلات دیگری خواهند رفت.  

باید دید مدیران استقلال در ادامه به طلبکار های دیگر خود نیز نیمکت اهدا خواهند کرد یا به شکل دیگری رضایت آنها را جلب می کنند.