کدخبر: ۲۱۹۳۲۰ لینک کوتاه

خاتمی: جواب بی‌سابقه‌ای به تحریم‌های ترامپ خواهیم داد

اقتصادنیوز: امام جمعه موقت تهران گفت: به بهانه مبارزه با تروریست موسسه FATF ما را زیر نظر دارد و FATF پنجره ورود خائنینی است که ما ۴۰ سال پیش آن‌ها را با خفت و خواری از کشور بیرون کردیم.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از میزان، سید احمد خاتمی در مراسمی که با حضور  قاضی رییس اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش و امیر سرتیپ خلبان قره باغی معاون هماهنگ کننده نهاجا برگزار شد گفت: اروپایی‌ها معاملات تجاری خود را با آمریکا برهم نمی‌زنند و در صدد باج گرفتن از برجام هستند.

وی در ادامه افزود: به بهانه مبارزه با تروریست، موسسه FATF ما را زیر نظر دارد و FATF پنجره ورود خائنینی است که ما ۴۰ سال پیش آن‌ها را با خفت و خواری از کشور بیرون کردیم.

آیت الله خاتمی بیان داشت: آمریکا کشوری نیست که قابلیت مذاکره را داشته باشد و همانطور که پیداست آمریکا شیطان بزرگی است که با این شیطان آتش بسی وجود ندارد.

امام جمعه موقت تهران عنوان کرد: برخی از سران آمریکا جدیدا اذعان کردند که تحریم‌هایی وضع می‌کنیم که در تاریخ بی سابقه باشد ما هم به فضل خدا جوابی خواهیم داد که در تاریخ بی سابقه باشد.

عضو هیئت رئیسه‌ مجلس خبرگان رهبری با اشاره به رشادت‌های غیور مردان نیروی هوایی ارتش گفت: روز اول جنگ نیروی هوایی با ۱۴۰ فروند تمام هیمنه دشمنان را در هم کوبید و امروز که نیروی هوایی ما در اوج قدرت و صلابت است.

آیت الله خاتمی با بیان اینکه روز قدس روز جهان اسلام است، اظهار داشت: برای مسلمانان واجب است که برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین که سال‌ها تحت جنایات اسرائیل قرار گرفتند، حمایت معنوی کنند.

امام جمعه موقت تهران در پایان گفت: مردم ما با حضور گسترده خود از مجاهدت‌های مردم مظلوم فلسطین حمایت کردند و پیام این حضور گسترده این است که اسرائیل غاصب بداند ملت ایران از مردم فلسطین حمایت می‌کنند.