کدخبر: ۲۱۹۵۴۶ لینک کوتاه

مسیر غرب به شرق پل کریمخان مسدود است

اقتصادنیوز: سرهنگ رازقی گفت: پل کریمخان زند در مسیر غرب به شرق مسدود است و مسیر جایگزین از کنارگذر پل و محور‌های جانبی است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ سرهنگ محمد رازقی رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ درباره وضعیت ترافیکی (سه شنبه، ۲۲ خردادماه) اظهار کرد: بار ترافیک صبحگاهی از محور‌های بزرگراهی و ورودی به محدوده مرکزی تهران همچون روز گذشته از بزرگراه‌های نواب، یادگار امام(ره)، بابایی، زین‌الدین، امام علی (ع)، رسالت، همت و حکیم در حال جذب شدن است.

وی کرد: عوامل پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در نقاط گلوگاهی و مهم حضور دارند و با اجرای طرح‌های مقطعی نسبت به جذب به‌هنگام بار صبحگاهی تسهیل می‌کنند.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: پل کریمخان زند در مسیر غرب به شرق مسدود است و مسیر جایگزین از کنارگذر پل و محور‌های جانبی است که هدایت بار ترافیکی از این مسیر‌ها انجام می‌شود. با تعمیر و مقاوم‌سازی پل در روز‌های آینده، مجدداً مسیر بازگشایی خواهد شد.

سرهنگ رازقی همچنین درباره طوفان روز گذشته گفت: باد شدید و طوفانی که روز گذشته در تهران داشتیم باعث افزایش تصادفات خسارتی در محدوده‌های شمالی و بزرگراهی شد. همچنین شاهد شکستن درختان و سقوط اشیاء در برخی از محور‌های بزرگراهی بودیم که به‌صورت مقطعی باعث ایجاد مشکلات ترافیکی و انسداد راه شد.

وی توصیه کرد: رانندگان باید در زمان طوفان و باد احتیاط بیشتری کنند و از تردد و توقف در محل‌هایی مانند جوار ساختمان‌های نیمه‌کاره که احتمال سقوط اشیاء وجود دارد، خودداری کنند. همچنین لازم است رانندگان سرعت مطمئنه را رعایت و در صورت کاهش دید و تیره شدن هوا، چراغ‌های وسیله نقلیه خود را روشن کنند تا توسط سایر رانندگان دیده شوند. راکبان موتورسیکلت نیز با توجه به اینکه وسیله نقلیه آن‌ها بیشتر در معرض واژگونی قرار دارد، در زمان باد و طوفان حتی‌المقدور از تردد در محور‌ها خودداری کنند و در صورت تردد حتماً چراغ وسیله نقلیه خود را روشن کنند.