کدخبر: ۲۱۹۵۵۹ لینک کوتاه

واکنش یک عضو جمنا به توهین به صالحی در روز قدس

اقتصادنیوز: عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: توهین به مسئولان قطعا کار ناشایستی است اما باید توجه داشت که این‌گونه ایجاد حواشی، موردی است، بنابراین دلیل نمی‌شود که با رخ‌دادن چنین اتفاقی بگوییم جمعی پشت این ماجرا هستند و از این افراد حمایت می‌کنند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، سیدمحمد حسینی با اشاره به حواشی رخ داده در راهپیمایی روز قدس و توهین به برخی مسئولان در این راهپیمایی، اظهار کرد: قطعا این کار ناشایستی است و مورد تایید نیست. وقتی می‌توان نقد ناصحانه و آرامی را انجام داد، پرخاشگری و حرف‌های تندی زدن درست نیست. اما در ضمن باید توجه داشت که این‌گونه ایجاد حواشی، موردی است و در روز قدس هم دو یا چند نفر چنین حرکت‌هایی را انجام دادند، بنابراین دلیل نمی‌شود که با رخ‌دادن چنین اتفاقی بگوییم جمعی پشت این ماجرا هستند و از این افراد حمایت می‌کنند.

وی افزود: باید توصیه همه مسئولان و رسانه‌ها این باشد که فضای کشور آرام بماند. به‌خصوص که دیدگاه‌های مختلفی درباره مسائل روز و برجام در کشور وجود دارد که صاحبان آن دیدگاه‌ها باید بتوانند حرفشان را در فضای آرامی مطرح کنند و مردم از میان آن‌ها آنچه که می‌پسندند را برگزینند.

عضو شورای مرکزی جمنا در پایان تاکید کرد: در نهایت باید گفت که پرخاشگری و برخوردهای تند به هیچ‌عنوان قابل تایید نیست و از سوی هیچ‌کس پذیرفته نمی‌شود.