کدخبر: ۲۱۹۷۵۴ لینک کوتاه

خانم بازیگر در لباس عر وس + عکس

اقتصادنیوز: شبنم قلی خانی بازیگر سینما و تلویزیون تصویری زیبا با لباس عروس را در اینستاگرامش منتشر کرد و از سریال جدیدش گفت.

به گزاشر اقتصادنیوز به نقل از نمناک؛ شبنم قلی خانی بازیگر همیشه آرامی که با نقش مریم مقدس در میان مردم شناخته شد با سریال اولین شب آرامش در تلویزیون درخشید و به یکی از بازیگران محبوب در میان مخاطبان تلویزیون تبدیل شد در جدیدترین کارش جلوی دوربین یک سریال برای شبکه نمایش خانگی رفت.

شبنم قلی خانی تصویری در لباس عروس منتشر کرد و از بازی در سریال ریکاوری خبر داد.

شبنم قلی خانی با لباس عروس در ریکاوری

شبنم قلی‎ خانی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:عروسی ... ریکاوری به زودی...

شبنم قلی خانی

لباس عروس زیبای شبنم قلی خانی در ریکاوری

سریال ریکاوری به نویسندگی مهرداد نیکنام، کارگردانی بهادر اسدی و تهیه کنندگی جمال گلی سریال جدید شبکه نمایش خانگی است که به زودی در این شبکه توزیع میشود.

شبنم قلی خانی

عکس زیبای شبنم قلی خانی و دخترش شانا

هومن برق نورد،سیما تیرانداز،پوریا پورسرخ،شبنم قلی خانی،مجید واشقانی،مریم معصومی، شیوا طاهری بازیگران اصلی سریال ریکاوری را تشکیل میدهند.

 

مریم معصومی

مریم معصومی در نمایی از سریال ریکاوری

عوامل ساخت سریال ریکاوری عبارتند از :کارگردان :بهادر اسدی ، طراح گریم:محسن دارسنج ، طراح لباس:الهام شعبانی ، تهیه کننده:جمال گلی ، عکس:سروش تقوایی

شبنم قلی خانی

مهرانه مهین ترابی و شبنم قلی خانی در سریال آنام

شبنم قلی خانی در جدیدترین کار تلویزیونی اش جلوی دوربین جواد افشار در سریال آنام رفت و در کنار مهرانه مهین ترابی ، عبدالرضا اکبری و مجید واشقانی بازی خوبی را ارائه داد.

شبنم قلی خانی

شبنم قلی خانی در سریال هشت و نیم دقیقه

شبنم قلی خانی پیش از بازی در سریال آنام ، در سریال هشت و نیم دقیقه ساخته شهرام شاه حسینی همبازی الهه حصاری ، پژمان بازغی و سام درخشانی بود و در نقش اول این فیلم جلوی دوربین رفت.