کدخبر: ۲۲۲۶۷۸ لینک کوتاه

جام جهانی فوتبال ملاقات ترامپ و پوتین را لغو کرد!

اقتصاد نیوز: سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال روسیه علت انتخاب روز ۲۵ تیر برای نشست مشترک رئیس‌جمهور کشورش با همتای آمریکایی در پایتخت فنلاند را با جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال مرتبط دانست.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از خبرگزاری تسنیم ، سازمان‌دهندگان دیدار ولادیمیر پوتین با دونالد ترامپ جهت تعیین تاریخ آن به احتمال فروان موضوع پایان یافتن جام جهانی 2018 فوتبال را مدنظر قرار دادند. مطلبی که والری گازااف، سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال روسیه و معاون کمیسیون ورزش، فرهنگ و گردشگری مجلس دومای دولتی روسیه به آن اعتقاد دارد.

 

جام جهانی 2018| چرا پوتین و ترامپ 25 تیر را برای نشست مشترک انتخاب کردند؟

طبق اعلام کرملین، ولادیمیر پوتین و دونالد ترامپ شانزدهم ماه جولای سال جاری میلادی (25 تیرماه) در هلسینکی، پایتخت فنلاند یک روز پس از پایان جام جهانی 2018 فوتبال با یکدیگر دیدار خواهند داشت.

والری گازااف در این رابطه به خبرگزاری ریانووستی روسیه می‌گوید: به احتمال فروان همه چیز در پروتوکلی تعیین‌شده و امکان نادیده گرفتن جام جهانی 2018 فوتبال که به صورت عالی در روسیه برگزار می‌شود وجود نداشت. فکر می‌کنم و به طور مطلق نیز این مطلب که پایان جام جهانی 2018 برای دیدار پوتین و ترامپ مورد توجه قرار گرفته است واقعیت دارد.