کدخبر: ۲۲۴۲۵۱ لینک کوتاه

یک اعتراض فوتبالی در خطبه های نماز جمعه !

اقتصاد نیوز: چند ماه قبل دو تیم خونه به خونه بابل و نساجی مازندران در لیگ یک فوتبال کشور رقابت سختی برای ورود به لیگ برتر داشتند. در روز آخر این مسابقات تیم نساجی با گل های فراوان تیم راه آهن را شکست داد تا حضورش در لیگ برتر را قطعی کند. مسئولان تیم خونه به خونه اما اعتقاد داشتند نتیجه آن بازی مشکوک بوده است. حالا و پس از گذشت چند ماه مردم این شهر در نماز جمعه دست به اعتراض علیه نحوه حضور این تیم در لیگ برتر کرده اند.

به گزارش اقتصاد نیوز، باشگاه خونه به خونه بابل همچنان به حضور تیم فوتبال نساجی در لیگ برتر معترض است و با انتشار اسناد و مدارک در رسانه های مختلف و صفحات مجازی و اعتراض به استفاده از بازیکن غیر مجاز توسط این باشگاه، خود را محق برای حضور در لیگ برتر می داند.

طی هفته گذشته نیز مسئولان باشگاه خونه به خونه بابل اعلام کردند با برگزاری نشست خبری در مورد اینکه چرا فدراسیون فوتبال رای شکایت باشگاه های مختلف از باشگاه نساجی  و بازیکن متخلفش را صادر می کند توضیحات لازم را خواهد داد.

اما ظاهرا این پایان کار نیست چون دیروز و در حاشیه برگزاری نماز جمعه بابل هواداران خونه به خونه در مصلی نماز جمعه این شهر با در دست داشتن پلاکاردهایی به فدراسیون فوتبال اعتراض کرده و خواستار رسیدگی جدی به این پرونده شدند. باشگاه خونه به خونه روی دیدار پایانی نساجی با راه آهن هم شکایتی در مورد کم کاری برخی بازیکنان راه آهن شکایت کرده و هواداران این تیم دیروز روی این موضوع هم در نماز جمعه معترض بودند.تصاویر اعتراض هواداران خونه به خونه گویای این است که هواداران تیم بابلی تا زمان مشخص نشدن تکلیف رای فدراسیون دست از اعتراض بر نخواهند داشت زیرا آنها در بنرهایی که در دست داشتند عنوان کردند اگر حق به حقدار نرسد کا را به AFC می کشانند.