کدخبر: ۲۲۴۷۳۷ لینک کوتاه

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه:

آمریکا اگر غلطی کند با پاسخ پشیمان‌کننده ایران مواجه می‌شود

اقتصادنیوز: معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز امریکا اگر بخواهد غلطی انجام دهد با پاسخ پشیمان کننده ملت ایران مواجه خواهد شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس از قزوین، امشب یادواره 500 شهید شهرستان بویین‌زهرا در آستانه‌ برگزاری کنگره ملی بزرگداشت 3 هزار شهید استان قزوین در مسجد جامع این شهرستان برگزار ‌شد.

در این یادواره،  محمدرضا نقدی معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: امروز عزت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی مرهون از جان گذشتگی شهدای والامقامی است که جان عزیز خود را تقدیم کردند و باید همه مردم  و مسؤولان قدردان آنها باشند.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یادآور شد: امروز امریکا در لبنان، سوریه، عراق، یمن و حتی ایران شکست خورده و به فضل الهی همیشه پیروزی با مسلمانان است.

این مسؤول اضافه کرد: اگر امروز امریکا بخواهد غلطی انجام دهد، با پاسخ پشیمان‌کننده ملت ایران مواجه خواهد شد.

وی افزود: امروز اگر ایران اسلامی بر قله اقتدار ایستاده است، به خاطر فداکاری‌های این عزیزان است که باید همیشه حافظ خون‌های پاک این عزیزان باشیم.

نقدی خاطرنشان کرد: امروز در کشورهای مختلف مشاهده می‌کنیم که امنیت نیست اما ایران اسلامی در امنیت، اقتدار و ارامش به سرمی‌برد و این به دلیل رهبری‌های حکیمانه مقام معظم رهبری است.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: دشمنان جنگ رسانه‌ای را بر علیه ملت ایران برنامه‌ریزی کردند ولی نتوانستند کاری از پیش ببرند.

نقدی اضافه کرد: امروز 275 شبکه و سایت‌های مختلف بر علیه ملت ایران توطئه می‌کنند اما به لطف الهی این ملت در برابر همه توطئه‌ها مقاومت کرده و خواهد ایستاد.

وی بیان کرد: آمریکا جنایت‌های مختلفی انجام داده که نمونه آن حمله به هواپیمای مسافربری ایران است، ابراز کرد: ملت ایران باید همواره در برابر دسیسه‌های دشمنان هوشیار باشند و آنها را خنثی کنند.