کدخبر: ۲۲۴۸۷۳ لینک کوتاه

گزارش تصویری از ورزشگاه اختصاصی زیبای تیم فوتبال فولاد خوزستان

اقتصاد نیوز: ورزشگاه اختصاصی باشگاه فولاد خوزستان در مرحله تکمیل است تا در لیگ هیجدهم میزبان بازی های قرمزپوشان خوزستانی باشد.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از سایت نود، استادیوم ۲۷ هزار نفری فولاد خوزستان موسوم به فولاد آره‌نا روز به روز در حال تکمیل است و برای فصل آتی لیگ برتر آماده بهره برداری و میزبانی از دیدارهای خانگی تیم فولاد خوزستان می‌شود.

ویژگی‌های ورزشگاه اختصاصی فولاد می توان به مسقف بودن ورزشگاه و بهره‌مندی از چمن خارجی اشاره کرد. تکنولوژی ساخت این ورزشگاه از کشور آلمان گرفته شده و ۲۷ هزار صندلی در دل خود جا می‌دهد.

این استادیوم که در بالاترین سطح استانداردهای تائید شده فیفا طراحی و اجراشده است می تواند به راحتی بازیهای بین المللی را میزبانی کند زیرا تنها ورزشگاهی است که ۲۵۰۰ لوکس نور را برای مسابقات فوتبال تامین نماید، زمین چمن آن زیرسازی بسیار مناسب داشته و گرمایش ازکف ، نور مصنوعی مناسب، و آبیاری تحت کنترل اتوماتیک دارد.

فاصله نزدیک سکوها به زمین چمن با توجه به نبود پیست تارتان از ویژگی‌های بارز ورزشگاه اختصاصی فولاد است. علاوه بر این نورافکن‌های ورزشگاه هم دور تا دور سقف ورزشگاه قرار گرفته‌اند و زیبایی خاصی به آن می‌دهند.

این استادیوم علاوه بر دارا بودن دو سالن رختکن فوق مدرن بزرگ که دارای سونای خشک و تر و جکوزی و دوش به تعداد بازیکنان و ۲ سالن رختکنی و آموزشی ۲ سالن رختکن دیگر برای تیمهای سوم و چهارم می باشد.

ورزشگاه فولاد یک گام به سمت حرفه ای شدن و الگویی برای سایر تیم‌ها و ورزشگاه هاست. با بهره برداری از اولین استادیوم اختصاصی یک باشگاه ورزشی شاهد تغییرات بزرگی در فوتبال کشور خواهیم بود.

فولاد آره نا

فولاد آره نا

فولاد آره نا