کدخبر: ۲۲۵۰۰۲ لینک کوتاه

راننده سابق ترامپ از او شکایت کرد

اقتصادنیوز: راننده شخصی رئیس جمهور آمریکا به خاطر عدم پرداخت دستمزد و حقوق خود از خانواده ترامپ شکایت کرده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، گاردین نوشت، "نوئل سینترون" راننده ترامپ که بیش از 25 سال در خدمت وی بوده است، تاکید کرد: ترامپ 3300 ساعت اضافه کاری به من بدهکار است و حقوق و دستمزد من را پرداخت نکرده است.

بر اساس این گزارش، سینترون شکایتی را علیه سازمان ترامپ در دادگاهی در نیویورک مطرح کرده است. وی همچنین مدعی شده است که حقوق و دستمزد وی در یک دوره 15 ساله تنها 2 بار افزایش یافته است، یک بار در سال 2003 میلادی از 62700 دلار به 68000 دلار و بار دیگر در سال 2010 میلادی به 75 هزار دلار.

وکلای سینترون بر این باورند که وی حدود 350 هزار دلار از سازمان ترامپ طلبکار است. سینترون در سال 2016 میلادی پس از آنکه ترامپ به عنوان نامزد حزب جمهوریخواه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا برگزیده شد، از سوی سرویس مخفی آمریکا کنار گذاشته شده است.

لاری هاچر یکی از وکلای سینترون در این باره گفت: ترامپ هیچ گونه توجهی به حقوق نیروی کار ندارد. وی خود را قهرمان دفاع از حقوق کارگران زن و مرد می داند ولی این مساله هرگز واقعیت ندارد. نوئل سینترون روزها، و شبها و پایان هفته ها برای ترامپ کار کرده است ولی ترامپ حاضر به پرداخت حق و حقوق وی نشده است.