کدخبر: ۲۲۵۲۷۵ لینک کوتاه

نواز شریف درون هواپیما دستگیر خواهد شد

اقتصادنیوز: وزیر اطلاع رسانی دولت موقت پاکستان اعلام کرد: به هیچ‌کس اجازه برهم زدن امنیت کشور را نخواهیم داد و بر همین اساس برنامه ویژه‌ای برای دستگیری نواز شریف داریم.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، ای آر وای نیوز نوشت، «علی ظفر» وزیر اطلاع رسانی دولت موقت پاکستان اعلام کرد: به هیچ اجازه نخواهیم داد امنیت و آرامش کشور را برگزاری اعتراض‌های غیر قانونی و زیر پا گذاشتن قانون به هم بزند.

وی تصریح کرد: «نواز شریف» نخست وزیر سابق پاکستان و دخترش را درون هواپیما دستگیر کرده و به زندان منتقل می‌کنیم تا افراد سودجو فرصت سواستفاده پیدا نکنند.

علی ظفر افزود: تمام اقدامات امنیتی اطراف فرودگاه لاهور انجام شده است و هیچکس اجازه ورود و خروج بدون دلیل پیدا نخواهد کرد.

وزیر اطلاع رسانی دولت موقت پاکستان اضافه کرد: هیچ کس نمی تواند از چنگ قانون فرار کند و با هر فردی در هر پستی در صورت انجام تخلف برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

وی برقراری نظم و امنیت در پاکستان را وظیفه اصلی دولت موقت دانسته و بیان کرد: طبق این وظیفه ما نواز شریف و مریم نواز را به محض رسیدن به پاکستان دستگیر کرده و زندانی خواهیم کرد.

گفتنی است حزب نواز در نظر دارند برای ممانعت از اجرای حکم دادگاه عالی پاکستان در شهرهای لاهور و اسلام آباد اعتراضات گسترده‌ای به راه اندخته و در صورت امکان انتخابات را نیز به تاخیر بیندازند.