کدخبر: ۲۲۵۵۱۶ لینک کوتاه

آغاز تست یک قابلیت جدید و جالب در اینستاگرام

اقتصاد نیوز: کاربران به وسیله درخواست تاییدیه اینستاگرام از این شبکه اجتماعی می‌خواهند با اضافه کردن یک آیکون تیک آبی رنگ در کنار اسمشان، به آن‌ها کمک کند کاربران، این صفحه را از صفحه‌های فیک و تقلبی متمایز کنند. به عبارت دیگر درخواست تاییدیه اینستاگرام به معنی رسمی کردن و اعتباربخشی به صفحه است.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از گجت نیوز، اینستاگرام تا امروز، تمرکز خود را بر روی خشنودی تمامی کاربران شبکه اجتماعیش قرار داده بود، اما به نظر می‌رسد این مرتبه تصمیم دارد تنها رضایت دسته‌ای خاص از کاربران را کسب کند، کاربرانی که اغلب دارای فالوورهای زیادی بوده و محبوبیت بی‌نظیر این شبکه اجتماعی را رقم زده‌اند.

درخواست تاییدیه اینستاگرام به صورت مستقیم

بر اساس یک گزارش روزنامه استرالیایی Nine، اینستاگرام مشغول تست قابلیتی جدید و مخفی در تنظیمات اپلیکیشن این شبکه اجتماعی است. به وسیله آن، ارسال درخواست تاییدیه اینستاگرامبه صورت مستقیم امکان‌پذیر خواهد شد. بعد از به ثبت رسیدن درخواست کاربر، شرکت این مرتبه هر مورد را به صورت جداگانه و فردی مورد بررسی قرار داده و در صورت رد شدن از فیلترهای مورد نظر، سمبل آبی رنگ که متمایزکننده صفحه‌های رسمی از صفحه‌های فیک است را در کنار نام کاربر اضافه خواهد کرد.

درخواست تاییدیه اینستاگرام

طبق گفته‌های این روزنامه، در حال حاضر تنها برخی کاربران آی او اسی ساکن استرالیا قادر به ارسال درخواست تاییدیه اینستاگرام به صورت مستفیم بوده و تا چند هفته آتی، ابتدا کاربران اندرویدی همین کشور نیز قادر به استفاده از آن خواهند بود. همانند همیشه، کاربران سایر نقاط دنیا نیز به مرور زمان قابلیت تازه معرفی شده را دریافت خواهند کرد.

درخواست تاییدیه اینستاگرام