کدخبر: ۲۲۷۸۸۲ لینک کوتاه

وزارت جنگ اسرائیل مدعی شد؛

کشته شدن سرباز اسرائیلی با اسلحه ایرانی!

اقتصادنیوز؛ وزارت جنگ اسرائیل مدعی شد که یک سرباز اسرائیلی توسط یک تک‌تیرانداز فلسطینی هدف گلوله‌ای قرار گرفته که از یک اسلحه ساخت ایران خارج شده بود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا؛ وزارت جنگ اسرائیل مدعی شده است: جلیقه ضدگلوله سرامیکی «آویو لوی» سرباز اسرائیلی که روز جمعه مورد هدف یک تک تیرانداز فلسطینی قرار گرفت، نتوانست مانع از ورود گلوله‌ای شود که از یک سلاح پیشرفته خارج شده بود.

رسانه «تایمز آو اسرائیل» به نقل از تلویزیون «هداشات» رژیم صهیونیستی در ادعای واهی نوشت: بررسی‌های اولیه وزارت جنگ اسرائیل نشان می‌دهد که «آویو لوی» سرباز اسرائیل روز جمعه توسط یک تک تیرانداز فلسطینی در مرز غزه مورد هدف گلوله‌ای قرار گرفت که از یک اسلحه ساخت ایران خارج شده بود.

به ادعای این رسانه، اسلحه‌ای که در این حمله مورد استفاده قرار گرفته، مدل ایرانی یک اسلحه اتریشی است.

این رسانه رژیم صهیونیستی مدعی شد: «وزارت جنگ اسرائیل از اینکه حماس سلاح‌هایی دارد که می‌تواند به جلیقه‌های ضدگلوله سرامیکی که مورد استفاده اکثر سربازان این رژیم قرار می‌گیرد، نفوذ کند، اطلاع داشته است. اما با توجه به احتمال کم استفاده از این سلاح و همچنین وزن زیاد جلیقه‌هایی که در برابر چنین گلوله‌هایی دوام می‌آورند، استفاده از جلیقه‌های پیشرفته‌تر تنها در موارد خاص انجام می‌شده است.»

به گزارش «تایمز او اسرائیل»، رژیم صهیونیستی در واکنش به کشته شدن سرباز خود در مرز غزه، موجی از حملات را علیه حماس در نوار غزه کلید زد. ارتش رژیم صهیونیستی مدعی شده که بیش از ۶۰ هدف حماس را روز جمعه مورد اصابت قرار داده است.