کدخبر: ۲۲۸۰۶۰ لینک کوتاه

دبیر کل سازمان مجاهدین انقلاب:

عدم موفقیت دولت پای اصلاح‌طلبان نوشته می‌شود

اقتصادنیوز؛ محمد سلامتی دبیر کل سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی در مصاحبه‌ای گفت: عدم موفقیت دولت دوازدهم، به حساب حامی آن یعنی اصلاح‌طلبان هم نوشته می‌شود و طبیعتاً تأثیر منفی بر وجهه اصلاح‌طلبان خواهد داشت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر؛ محمد سلامتی دبیرکل سازمان منحله مجاهدین انقلاب در گفتگو با روزنامه «آفتاب یزد» با اشاره به لزوم تغییر در تیم اقتصادی دولت اظهار داشت: اگر آقای روحانی بخواهد از افرادی شبیه کسانی که هم‌اکنون هستند و یا افراد متجانس انتخاب کند، بازدهی مؤثری نخواهد داشت.

وی با تاکید بر اینکه مردم می‌دانند آقای روحانی بدون حمایت از سوی اصلاح طلبان رأی نمی‌آورد گفت: عدم موفقیت دولت دوازدهم، به حساب حامی آن یعنی اصلاح‌طلبان هم نوشته می‌شود و طبیعتاً تأثیر منفی بر وجهه اصلاح‌طلبان خواهد داشت.

سلامتی با اشاره به نقش دولت در ایجاد مشکلات اقتصادی اظهار داشت: گرچه فشارهای خارجی و برخی کارشکنی‌های داخلی باعث تحلیل نسبی توان دولت شده اما به نظرم دولت می‌توانست هم بر این مسائل غلبه کند و هم اینکه مسائل اقتصادی را سامان بخشد.

وی در همین باره افزود: برای این کار، دولت باید برنامه و اراده لازم را می‌داشت که متأسفانه نداشت و به همین علت، مقصر اصلی است.

دبیرکل سازمان منحله مجاهدین انقلاب ضمن رد لزوم «گفتگو با آمریکا» گفت: مذاکره با آمریکا، بی‌معنی و حتی خطرناک است. به‌خصوص که گستاخانه شرط و شروط غیر قابل قبولی را هم مطرح کرده است.