کدخبر: ۲۲۹۳۷۴ لینک کوتاه

رونمایی از ماشین جدید و فوق العاده فراری +عکس

​اقتصاد نیوز: شرکت آمریکایی میشا دیزاینز از کیت بدنه‌ی جدید خود برای فراری ۴۸۸ رونمایی کرده که علاوه بر زیبایی، منجر به افزایش آیرودینامیک این سوپراسپرت هم، شده است.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از زومیت،از سال ۲۰۰۳، برند آمریکایی میشا دیزاینز (Misha Designs) به تولید انواع کیت بدنه‌ی اختصصای برای مدل‌های مختلف پورشه، مرسدس‌بنز و اخیراً فراری مشغول است. مدتی پیش بود که کیت جدید این گروه کالیفرنیایی برای فراری 488 رونمایی شد اما حالا نسخه‎ی جدیدتری از این کیت برای کوپه‌ی پرقدرت اسب وحشی ایتالیا تولید شده است.

Ferrari 488 / فراری 488

این کیت بر یک دستگاه فراری 488 مدل ۲۰۱۷ با رنگ سفید مرواریدی سوار شده است. سپر جلو و عقب، شیشه‎های دودی، اسپویلر جلو، رینگ‌های سفارشی، دیفیوزر جدید، چراغ‌های سیاه رنگ عقب و نشان اختصاصی میشا دیزاینز از تغییرات محصول این برند است. در کنار رینگ‌های بزرگ ۲۰ اینچ برند Strasse Wheels با رنگ آبی تیفانی و سیاه، باله‌ی سفارشی بزرگ عقب هم قرار گرفته است. باید گفت که این ترکیب رنگ بسیار به‌سلیقه‌ی افراد برمی‌گردد؛ یا مورد پسند فرد است یا با تمام وجود حس تنفر به آن پیدا می‌شود. درواقع طراحی کیت بدنه‌ی جذاب و تیونینگ ظاهری برای خودروهای پرطرفداری چون فراری و لامبورگینی بسیار مشکل است. در هر صورت بدون توجه به سطح‌کار متخصصان میشا دیزاینز، حداقل می‌توان گفت که این تیم در مأموریت تولید یک محصول متفاوت موفق بوده‌اند؛ اما متفاوت بودن به‌هر قیمتی موضوعی جدا است.

  • Ferrari 488 / فراری 488
  • Ferrari 488 / فراری 488
  • Ferrari 488 / فراری 488
  • Ferrari 488 / فراری 488

Ferrari 488 / فراری 488


  • Ferrari 488 / فراری 488
  • Ferrari 488 / فراری 488
  • Ferrari 488 / فراری 488
  • Ferrari 488 / فراری 488

 

همانند تمام محصولات میشا دیزاینز، فراری 488 هم صرفاً کیت بدنه‌ی جدید دریافت کرده و قوای فنی آن دست‌نخورده باقی مانده است. این یعنی، 488 همچنان از پیشرانه‌ی ۸ سیلندر V شکل ۳.۹ لیتری توئین توربوشارژ با قدرت ۶۶۱ اسب بخار و ۷۶۰ نیوتن‌متر گشتاور استفاده می‌کند. فراری 488 با نهایت سرعت بیش از ۳۳۰ کیلومتر بر ساعت، در زمان ۳ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت و در زمان ۸.۳ ثانیه به سرعت ۲۰۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد. نظر شما در مورد کیت بدنه‌ی جدید میشا دیزاینز چیست؟ عالی یا افتضاح؟