کدخبر: ۲۳۰۹۷۸ لینک کوتاه

قاسم میرزایی نیکو:

از خاتمی که به جای همه نجیبانه از مردم عذرخواهی کرد تشکر می‌کنم

اقتصادنیوز؛ قاسم میرزایی نیکو در تذکر شفاهی گفت: از سید محمد خاتمی رئیس جمهور اسبق ایران که طی سخنان امیدآفرین راهکاریی برای خروج از بحران پیشنهاد کرد و به جای همه از مردم ایران نجیبانه عذرخواهی کرد، تشکر می‌کنم.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خانه ملت؛ قاسم میرزایی نیکو در نشست علنی امروز (سه شنبه، 16 مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی اظهار داشت: از سید محمد خاتمی رئیس جمهور اسبق ایران که طی سخنان امیدآفرین راهکاریی برای خروج از بحران پیشنهاد کرد و به جای همه از مردم ایران نجیبانه عذرخواهی کرد، تشکر می کنم.

نماینده مردم فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این روزها شهرستان فیروزکوه با سیل دست و پنجه نرم کرده و می کند. اخیراً سه بار سیل در این شهرستان حادثه شده است و سرمازدگی میلیاردها تومان خسارت به باغداران این منطقه زده است.

وی دامه داد: در این شرایط وقتی از آقای نجار سوال می کنیم و می خواهیم به داد مردم برسد، می گوید: پول دست آقای نوبخت و سازمان برنامه و بودجه است، و کاری از او ساخته نیست. سوال اینجاست که چرا وقتی کاری از او ساخته نیست، هنوز مسئولیت جرایی برعهده دارد.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس خطاب به وزیر نیرو اظهار داشت: در شرایطی که روستاهای حوزه انتخابیه بنده از داشتن آب لازم برای زندگی روزمره محروم هستند، 3.2 لیتر آب به جمعی به نام ایرانیان داده شده است که مورد مخالفت مردم قرار گرفته است.

وی گفت: همه روزه گرفتاری‌های اجتماعی برای مردم شهرستان دماوند وفیروزکوه به وجود می آید به همین جهت خواهشمندیم که دستور داده شود هر چه سریعتر این معضل برطرف شود.