کدخبر: ۲۳۱۴۲۵ لینک کوتاه

بهانه تکراری احمدی نژاد برای حمله به روحانی

اقتصادنیوز»محمود احمدی‌نژاد رئیس دولت دهم با انتشار یک ویدئو انتقاداتی را به حسن روحانی وارد کرد و گفت: شاید بهترین راهش این باشد که دیگر ادامه ندهید.

به گزارش اقتصادنیوز، محمود احمدی‌نژاد با انتشار تیزر یک پیام ویدیویی، خواستار کناره‌گیری حسن روحانی از مقام ریاست‌جمهوری شد.  در این ویدئو احمدی نژاد مدعی شد:شخص آقای روحانی می گفت انبارها خالی است، خزانه هم خالی ست، دولت هم بدهکار است! خب حالا 5 سال گذشته است. اقتصاد که در آستانه متلاشی شدن است. اعتماد عمومی به کل سیستم به صفر نزدیک شده است. همین طور خلاف واقع تحویل ملت داده می شود! هر سه این حرف ها از اساس خلاف واقع بود.

یک رکود 5 ساله را تا امروز بر کشور تحمیل کردند.  امتیازات داده شده و چیزی نصیب ملت نشده و 5 سال هم عقب افتادیم. آن ها یک بار دیگر هم مذاکره کرده بودند. سوال این است که چه کسی مسئول این وضعیت است؟! من سکوت کردم اولا به احترام رای مردم. ثانیا گفتیم بالاخره کشور مهمتر از ماست. امروز من به صراحت می گویم که ملت کلا ناراضی است.  

آقای روحانی مردم شما را قبول ندارند، با چه زبانی این را بگویند؟  ادامه حضور شما هم به ضرر ملت است و هم به ضرر خود شما. آقای روحانی شما تمام حامیانتان، دو جناح سیاسی کشور و دو رئیس قوه دیگر، همه در این وضعیت شریک هستند.  باید رضایت ملت را جلب کنید. شاید بهترین راهش این باشد که دیگر ادامه ندهید.

منبع: فرارو