کدخبر: ۲۳۱۴۴۰ لینک کوتاه

ملاقات رئیس پارلمان اروپا با رونالدو! +عکس

اقتصاد نیوز:رئیس ایتالیایی پارلمان اروپا با حضور در باشگاه یوونتوس با رونالدو ملاقات کرد و همچنین معتقد است هواداران یوونتوس باید بونوچی را ببخشند.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل ازطرفداری، دیروز آنتونیو تایانی، رئیس پارلمان اروپا در باشگاه یوونتوس حاضر شد و پیراهن کلاسیک بیانکونری با امضای کریستیانو رونالدو را به عنوان هدیه دریافت کرد. به گزارش RMC Sports وی در مورد حضورش در باشگاه یوونتوس گفت:

60 سال است که هوادار یوونتوس هستم. از زمان جانپیرو بونیپرتی هوادار این باشگاه هستم. یوونتوس همیشه در مدیریت فوق العاده بوده است. تمام مدیران به دستاوردهای بزرگی رسیده اند. حضور رونالدو یک موفقیت برای کل فوتبال ایتالیاست و به پیشرفت اقتصادی کشور هم کمک می کند. با الگری شوخی می کردم و گفتم حالا نیازی نیست او را مهار کنید. باید امیدوار باشیم گل بزند.   

وی در مورد بازگشت بونوچی گفت:«شادی پس از گل لئوناردو بونوچی در استادیوم یوونتوس در بازی با میلان کار خوبی نبود اما باید آن را ببخشیم. بونوچی چیزهای زیادی به یوونتوس داده است. در آن مقطع اشتباه کرد اما برای تیم بسیار مفید خواهد بود. »

از قربانی شدن کالدارا برای انتقال هیگواین متاسف هستید؟

کالدارا مدافع جوان فوق العاده ای بود اما من همیشه به بازگشت ها اعتقاد دارم. شاید روزی برگردد اما من همیشه دوست دارم سرگی میلینکوویچ ساویچ را جذب کنیم. 

با قربانی کردن پیانیچ؟

نه اصلا. دوست دارم هر دوی آنها در یووه باشند چون باید در هر سه رقابت بجنگیم. یک تیم کافی نیست. باید از لوتیتو بپرسید برای میلینکوویچ ساویچ چقدر می خواهد و هافبک بوسنیایی را هم نگه دارید (پیانیچ). بدین ترتیب شکست ناپذیر می شویم. 

قوی ترین رقیب یووه در لیگ؟

ناپولی، رم و اینتر مربیان بزرگی دارند. ناپلی ها بهترین خریدشان آنچلوتی بود. 

در مورد میلان چطور؟

بهتر از این تیم ها نیست اما آنها هم تیمی رقابتی دارند. میلان تا به حال عناوین زیادی کسب کرده است (با خنده)