کدخبر: ۲۳۱۹۲۸ لینک کوتاه

یک روز ملانیا ترامپ چگونه می گذرد؟/زندگی روزمره ملانیا ترامپ

اقتصادنیوز: ملانیا ترامپ مانکن سابق و بانوی اول کنونی آمریکا است. او در ماه ژانویه سال ۲۰۰۵ با دونالد ترامپ، تاجر و میلیونرِ آن زمان و رئیس‌جمهورِ فعلی آمریکا ازدواج کرد. ملانیا در اسلوونی به دنیا آمد ولی در سال ۲۰۰۱ مقیم دائم آمریکا و در سال ۲۰۰۶ سیتی زن آمریکا شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از پرشین وی؛ ملانیا ترامپ از ژانویه سال ۲۰۱۷ در نقش بانوی اول ایالات متحده آمریکا ظاهر شده است که دومین بانوی اول است که در خارج از آمریکا متولد شده است . ملانیا ترامپ مانکن سابق و بانوی اول کنونی آمریکا است. او در ماه ژانویه سال ۲۰۰۵ با دونالد ترامپ، تاجر و میلیونرِ آن زمان و رئیس‌جمهورِ فعلی آمریکا ازدواج کرد. ملانیا در اسلوونی به دنیا آمد ولی در سال ۲۰۰۱ مقیم دائم آمریکا و در سال ۲۰۰۶ سیتی زن آمریکا شد.

اگر دوست دارید که با زندگی روزمره و برنامه هایی که ملانیا در طول روز می گذراند آشنا شوید، با ما همراه باشید.

 ملانیا هرروز ساعت پنج و نیم صبح بیدار می شود. او و شوهرش در تخت خواب های جدا می خوابند.

 او پسرش ، بارون را که ۱۲ سال دارد برای مدرسه رفتن حاضر می کند. زمانی که آنها در نیویورک زندگی می کردند او خودش مسئولیت بردن و آوردن بارون به مدرسه را بر عهده داشت، اما اکنون به دلیل مشغله های کاری این کار را افراد دیگر انجام می دهند.

ملانیا ترامپ

ملانیا و دونالد ترامپ و پسرش بارون

اولویت زندگی ملانیا بزرگ کردن پسرش است. او کیف مدرسه پسرش را حاضر می کند، به او صبحانه می دهد و پس از اینکه او را به مدرسه فرستاد، به سراغ درست کردن ناهارِ مورد علاقه پسرش می رود.

او هرروز ورزش می کند. پیلاتس، تنیس و پیاده روی جز ورزش هایی مورد علاقه اش هستند.

رژیم غذایی بسیار سالمی دارد به طوری که هر روز ۷ واحد میوه می خورد و به طور معمول صبح اش را با یک اسموتی یا جو دو سر شروع می کند.

ملانیا ترامپ

زندگی روزمره ملانیا ترامپ

هرچند او رژیم غذایی بسیار سالمی دارد اما بعضی اوقات سراغ خوراکی های مورد علاقه اش که شکلات و بستنی یکی از آن ها است می رود و در رژیم غذایی اش آن هارا نیز جای می دهد.

ملانیا برای تقویت مو و پوست اش از ویتامین های مختلفی استفاده می کند. صورت اش را هر روز با صابون های مخصوص می شوید و بعد از این کار از مرطوب کننده استفاده می کند.

خواب در زندگی ملانیا اهمیت فوق العاده ای دارد . در واقع اولویت او خواب کافی است.

ملانیا ترامپ

با زندگی روزانه بانوی اول آمریکا آشنا شوید

ملاقات های بسیاری که ملانیا دارد هر روز در کاخ سفید انجام می شود. البته گاهی همراه همسرش دونالد ترامپ در ملاقات و جلسات خارج از کاخ هم شرکت می کند.

ملانیا برای کودکان وقت زیادی می گذارد. مثلا در مدارس یا بیمارستان های کودکان حاضر می شود و شرایط آنها را می بیند.

East Wing نام دفتر کارش است که جلسات کوچکش در آنجا برگزار می شود . ملانیا ترامپ از این جلسات لذت می برد.

هنگامی که ملانیا را در جاهای عمومی نمی بینم احتمالا ، به دیدار پدر و مادرش در واشنگتن رفته است. که زمان زیادی را با آنها سپری می کند.

ملانیا به عنوان بانوی اول آمریکا وظیفه دارد برای مناسبت های مهم کاخ سفید از جمله “عید پاک ” برنامه ریزی کند.

همه افراد و تیم های حرفه ای که در کاخ سفید کار می کنند تحت مدیریت و نظارت ملانیا ترامپ هستند. از جمله این گروه ها می توان از تیم گل آرایی , آشپزی و دکوراسیون نام برد.

ملانیا بر همه کارهایی که در کاخ سفید رخ می دهد نظارت دقیق دارد. و حتی از آشپزها در مورد نحوه پخت و موادی که غذا هارا تشکیل می دهند سوال می کند تا در جریان همه چیز باشد.

ملانیا ترامپ

برنامه های روزمره ملانیا ترامپ

دکوراسیون بعضی از اتاق های کاخ سفید توسط ملانیا تغییر کرده است. این بانوی اول رنگ های خنثی را نسبت به رنگ های تند می پسندد.

قبلا که ملانیا بانوی اول نبود عصر ها در میهمانی های دوستانه وقت می گذراند اما اکنون تقریبا هر روز در جلسات رسمی حاضر می شود.

ملانیا ترامپ برای آرام و ریلکس شدن دو کار انجام می دهد، یا حمام آب گرم و یا در آخر هفته، به ویلای فلوریدا سفر می کند.

ملانیا حتی گاهی بدون همسرش دونالد به سفر می رود.

یک روز از زندگی ملانیا ترامپ در کاخ سفید | او و شوهرش در اتاق جدا می خوابند!

دلیل غمگین بودن “ملانیا ترامپ” چیست؟

بریژیت ماکرون همسر رئیس‌ جمهور فرانسه فاش کرد که ملانیا ترامپ در خانه‌اش محدودیت‌هایی دارد و حتی نمی تواند از خانه خارج شود. شاید یکی از دلایل غمگینی همیشگی ملانیا ترامپ این اتفاق و محدودیت ها باشد.

پس از پایان سفر رسمی رئیس جمهور فرانسه و همسرش به ایالات متحده آمریکا، بریژیت در گفت‌وگو با لوموند از دیدارش با ملانیا ترامپ ۴۸ ساله حرف زد.

او در این باره گفت: «ملانیا بسیار شوخ است و ما بسیار با هم خندیدیم.»

بانوی اول فرانسه ادامه داد که : «ملانیا در کاخ سفید اجازه انجام بسیاری از کار ها را ندارد و حتی نمی‌تواند پنجره‌ های کاخ سفید را باز کند و یا از کاخ خارج شود، او بسیار بیشتر از من فرد مقیدی است. من هر روز مشغول رفت و آمد در پاریس هستم».

ملانیا ترامپ

دونالد و ملانیا ترامپ

بریژیت ماکرون که ۲۵ سال بزرگتر از امانوئل ماکرون است، در ادامه از هوش و خوش قلبی و صراحت ملانیا صحبت کرد.

برژیت در رابطه با ادعایی که آیا ملانیا آن‌طور که گاهی در رسانه‌ها به نظر می‌رسد، زنی خسته است را صحبت کرد؛ او این ادعا را رد کرد و گفت: «شخصیت ملانیا بسیار قوی است اما این موضوع را سعی می کند پنهان کند، او به راحتی و به هر دلیلی می‌خندد و در این زمینه با من شباهتی ندارد.»