کدخبر: ۲۳۱۹۴۱ لینک کوتاه

انگشتر ست سحر قریشی و مهدی طارمی! + عکس

اقتصادنیوز: این هفته هم همانند هفته های گذشته به معرفی سوژه های داغ پرداخته ایم. در روزهایی که گذشت عکس سحر قریشی با یک انگشتر عجیب که قبلا هم در دست مهدی طارمی دیده بودیم جنجال به پا کرد و به شایعه ازدواج مهدی طارمی و سحر قریشی دامن زد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از پرشین وی؛ با سلام به مخاطبان همیشه همراه پرشین وی . سوژه داغ هفته در روزهایی که گذشت مربوط به جنجال انگشتر سحر قریشی و شایعه ازدواج مهدی طارمی و سحر قریشی است .  دیدن انگشتری که هم در دستان مهدی طارمی و هم سحر قریشی است باعث به وجود آمدن این حاشیه شده!

انگشتر سحر قریشی

شایعه ازدواج مهدی طارمی و سحر قریشی از آن جایی شروع شد که این فوتبالیست و بازیگر مشهور در دوحه قطر با هم دیده شدند و ویدئو آن در فضای مجازی خیلی زود دست به دست شد. هرچند این دو سلبریتی در خصوص ماجرای ازدواجشان تا به امروز سکوت کرده بودند ولی سحر قریشی با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرامش (که البته خیلی زود آن را حذف کرد) به شایعات قوت بخشید. در این عکس سحر قریشی انگشتری به دست دارد که مشابه آن را پیشتر در دست مهدی طارمی دیده بودیم.

انگشتر سحر قریشی

سحر قریشی و مهدی طارمی

جالب است بدانید : عکسی که رابطه سحر قریشی با مهدی طارمی را لو داد!

چنان که حالا سایت خبرگزاری فوتبال ایران خبری منتشر کرده‌اند مبنی بر این‌که مهدی طارمی پست مربوط به تولد سحر قریشی که توسط شیما مرزی منتشر شده بود را لایک کرده است

شیما مرزی چند وقت پیش با سحر قریشی به بهانه دیدن بازی پرسپولیس در برابر الهلال به امارات سفر کرده بود؛ استادیومی که طارمی در آن در قالب تیم پرسپولیس بازی کرد.

انگشتر سحر قریشی

عکس سحر قریشی و مهدی طارمی

پست بارگذاری شده از سوی شیما مرزی به بهانه تولد سحر قریشی توسط مهدی طارمی لایک شده است!

انگشتر سحر قریشی

تولد سحر قریشی