کدخبر: ۲۳۳۲۷۷ لینک کوتاه

مشاور سابق ترامپ افشا کرد؛

گروکشی دونالد ترامپ از ملانیا

اقتصادنیوز؛ اوماروسا نیومن، کارمند سابق کاخ سفید و دستیار پیشین رئیس جمهور آمریکا، در کتاب خود پرده‌ای جدید از روابط دونالد ترامپ و همسرش را فاش کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا؛ «اوماروسا نیومن»، مشاور پیشین رئیس‌جمهوری آمریکا، بار دیگر از اسراسر درون کاخ سفید پرده برداشت. نیومن گفت که «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهوری آمریکا، با استفاده از طرحی ویژه توانست برای همسر خود شهروندی بگیرد. به گفته نیومن، این طرح برای افرادی در نظر گرفته شده بود که «توانایی‌های چشمگیر» داشته باشند. 

مشاور پیشین رئیس‌جمهوری آمریکا، در کتابی که درباره اسرار کاخ سفید نوشته عنوان کرد که ترامپ همسرش را تهدید کرده بود که چنانچه در دوران فعالیتش در مقام رئیس دولت از او طلاق بگیرد یا ترکش کند، او را از کشور اخراج کرده و به سرزمین مادری‌اش، اسلوونی، می‌فرستد. 

اوماروسا نیومن عنوان کرد که «برخی از افراد نزدیک به ترامپ»، تردیدهایی درباره شهروندی «ملانیا ترامپ» همسر رئیس‌جمهوری آمریکا داشتند و معتقد بودند که رئیس‌جمهوری آمریکا از نفوذ خود در این قضیه بهره برده است. 

اوماروسا در کتاب خاطرات خود عنوان می‌کند که ملانیا ترامپ منتظر اتمام دوران ریاست‌جمهوری همسرش است تا پس از آن از وی طلاق بگیرد. این مشاور پیشین همچنین عنوان کرد که چنانچه ملانیا همسرش را پیش از اتمام دوران ریاست‌جمهوری ترک کند، ترامپ راهی برای «باطل کردن» شهروندی وی پیدا خواهد کرد.