کدخبر: ۲۳۳۸۲۷ لینک کوتاه

فرزندان علم‌الهدی کجا هستند و چه می‌کنند؟

اقتصادنیوز؛ احمد علم‌الهدی نماینده ولی فقیه در استان خراسان‌رضوی و امام‌جمعه مشهد‌مقدس نیز به کمپین «فرزندت کجاست؟» پیوست.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم؛ «#فرزندت_کجاست؟» عنوان چالشی است که اخیراً در بسیاری از شبکه‌های اجتماعی فراگیر شده و براساس آن مخاطبان از مسئولان می‌خواهند که در مورد این مسئله فرزندانشان در حال حاضر چه کاری انجام می‌دهند پاسخگویی داشته باشند.

بسیاری از مقامات و مسئولان کشوری و استانی در روز‌های اخیر به این پویش پیوسته‌اند و پاسخگو بوده‌اند و البته برخی نیز پاسخ مناسبی هنوز به این پویش نداده‌اند.

به تازگی احمد علم‌الهدی؛ نماینده، ولی فقیه در استان خراسان‌رضوی و امام‌جمعه مشهد‌مقدس نیز به این پویش پیوسته است.

نماینده ولی فقیه در استان خراسان‌رضوی در این زمینه اظهار داشت: مجموع فرزندانم با نوه و نبیره، ۲۷ نفر هستند. هفت فرزند دارم. پسر بزرگم معاون آقای اراکی در مجمع التقریب است؛ فرزند دوم بنده دانشیار دانشگاه شهید بهشتی و همسر آقای رئیسی است.

علم‌الهدی ادامه می‌دهد: فرزند سوم بنده که دختر است، دکتری فلسفه تطبیقی دارد و تدریس می‌کند؛ فرزند چهارمم پسر است و سردفتر اسناد رسمی در تهران است؛ فرزند پنجم بنده دانشیار فلسفه و پسر است و در دانشگاه پیام نور مشغول است؛ فرزند ششم دکتری ادبیات فارسی دارد و فرزند هفتم بنده نیز پسر است و دکتری مدیریت فرهنگی و شغل آزاد دارد