کدخبر: ۲۳۴۰۷۴ لینک کوتاه

رییس پلیس راه شرق استان تهران خبر داد؛

بازگشایی مسیر جنوب به شمال محور هراز/ترافیک فوق سنگین است

اقتصادنیوز: رییس پلیس راه شرق استان تهران از بازگشایی مسیر جنوب به شمال محور هراز خبر داد و گفت: ترافیک در مسیر هراز فوق سنگین است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر ،سیاوش محبی از بازگشایی مسیر جنوب به شمال محور هراز خبر داد و اظهار داشت: ساعاتی قبل به دلیل افزایش حجم بار ترافیکی در این محور شاهد بسته شدن این مسیر بودیم که هم اکنون این مسیر تا حدودی بازگشایی شده است.

محبی در ادامه با اشاره به اینکه در حال حاضر یک ترافیک فوق سنگین را در هراز تجربه می کنیم افزود: از مسافرین و رانندگان می خواهیم به ترافیک های اعلام شده در مسیرهای تردد توجه داشته باشند و در صورت امکان از ورود به این محورها بپرهیزند.

رییس پلیس راه شرق استان تهران وضعیت ترافیک در فیروزکوه را را نیز سنگین اعلام کرد و بیان داشت: محور فیروزکوه در مسیر فیروزکوه به بومهن در اکثر مقاطع ترافیک سنگین است و در محدوده شهر دماوند ترافیک پر حجم خودرو مشاهده می شود.

محبی ترافیک در محور امام رضا(ع) و حرم تا حرم در هر دو مسیر پر حجم و روان اعلام کرد و گفت: آزادراه پردیس- دماوند نیز دارای ترافیک است.

وی در پایان گفت: رانندگان عزیز ضمن پرهیز از تعجیل به قوانین راهنمایی و رانندگی احترام بگذارند، تا شاهد حادثه ای در جاده ها نباشیم.